Panevėžio „Lietkabelio“ klubas į mėnesio trukmės peržiūrą pasikvietė 22 metų 190 cm ūgio įžaidėją iš JAV Lacy Haddocką.

Šį pavasarį gynėjas baigė „San Bernan“ universitetą. NCAA antrajame divizione Haddockas vidutiniškai įmesdavo po 12,9 taško, atkovodavo po 2,7 kamuolio ir atlikdavo po 6,2 rezultatyvaus perdavimo, o tritaškius mesdavo net 48 procentų taiklumu.

Profesionalo karjerą Haddockas pradėjo Ramlos „Elitzur“ klube. Izraelio antrojoje lygoje „Lietkabelio“ naujokas ant parketo praleisdavo po 29 minutes, pelnydavo po 6 taškus, sugriebdavo po 1,3 kamuolio ir atlikdavo po 5,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Lietkabelis“ ieško dar vieno atakų organizatoriaus, su kuriuo sutartį turėtų pasirašyti artimiausiu metu.

http://youtu.be/R1yVEpYF9hs


Rodyti komentarus
2014-12-16 19:29
MIMAMA l.daug žinai Lydeka 16000 man atrodo gaudavo,o dėl Aukštikalnių nereikia tik lelia,remia ir taip merdėjantį Panevėžio sportą,o asmeninės ambicijos lieka asmeninėmis,šie visi žaidėjai tai tarpinės stotelės iš kurių pavyko ir užsidirbti.Ateinantis etapas bus svarbus duok jiems sveikatos pritapt,gal dar ir sunkiu kraštu pasipyldysim bus ir rezultatas.VARDENIS PAVARDENIS.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 17:22
to mimama
Kam labiausiai sudai verda panevezyje tai Leonaviciaui ir hebrais kuri prie bonkos jo verkimo klausosi kaip gi toki gabu speca nuo lovio nuvare, norejo lietkabeli amzinai treniruoti ir visu nuomone i siuksliu deze ismesti. Ir nepasakyciau kad, Aukstikalnis per vasaras nepatobulejas, ir tikrai komandoje yra zmoniu kurie gauna didziulius atliginimus ir sulosia rungtynes prasciau negu jauniausias Aukstikalnis,bet kadangi jis yra panevezietis tai cia visi panevezio sunys ir loja, kaunui ar vilniui tas neidomu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 09:17
To minesota
Esate puikus kritikai ir norite daug pergaliu savo klubams ,bet gal parduokite savo masinas ar butus ir atneskite pinigus klubui -ju vienam menesiui vidutiniskai LKL klubui reikia apie 120000lt. Tai Jusu tokiu sirgaliu reikia bent 12 , tuomet patys leiskite bet kam treniruoti ir bet kam Jusu duotus pinigus leisti zaideju pasirinkimui .....o po sezono patirties ,galesite kritikuoti tuos zmones kurie duoda savo seimos (siame straipsnyje minite Aukstikalnius).

Pabandykite!,,,
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 08:56
MIMAMAi
Nu jei treneris taip bendrauja su zaidejais tai nieko gero, nors pats nesenai zaide. Matosi per varzybas kad su nervais nesusitvarko (ismoko is Seskaus), o tai komandai pliusu neprideda. Jei tarp trenerio ir zaideju nera supratimo tai komandos nebus niekada.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 06:06
Viskas bus po senovei kol LKF funkcionieriai savo atkatus gaus ir visos sios aferos gijos tebebus tose paciose rankose, net juokinga ziureti kaip komandos biudzetas formuojamas vienam sezonui metai is metu- del akiu, kaip sakoma ranka ranka plauna o pinigai sudu nesmirda.. turbut kiekvienas panevezietis zino kas ten per saraskino kontora, laiko klausimas kada bankrotas, - ir klubui ir paciai imonei. Galime pasigirti kad pagaliau suzlugdytas FK Ekranas, nu o krepsinio klubas niekada nemate dienos sviesos ir nesvarbu po kokiu pavadinimu buvo zaidziama, - idomu kokio urodo ausys kyso is po viso to, bet kad ir kas jis bebutu - savo darba jau daro sekmingai 20 metu. Savivaldybe isejus ubagais, skaidraus verslo turbut isvis nebelike Panevezyje, klausimas ar panevezieciams is viso reikalingas klubinis sportas, atsakymas manau aiskus pasiziurejus i tuos 200 zmoniu arenoje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 00:18
manymas
Ignatawicziaus klubas, ko noret
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-16 00:03
Oi sitas tikrai netemps lygio. Vaziuos po Naujuju namo.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-15 23:49
MIMAMAKittciokasMIMAMANe metikas, bet Lietkabelyje ir taip yra kam mesti metimus. Ne Dixonas iš Dzūkijos, bet perdavimus Izraelyje neblogai dalino. Tikiuosi, bus geresnis nei D.Leonard ar J.Carter, kurių jau nebėra. Laukiu dar vieno įžaidėjo, tikiuosi pagrindinio.Aišku realiai nemačius sunku pasakyti, bet mano akim Leonard, su Europos krepšinio solidžia patirtimi, šiuo atveju būtų tikrai geresnis, o ir tas pats Carter'is, prieš ateidamas į Lietkabelį gerokai solidesnius skaičiukus turėjo. Atsisakė jų, nes turėjo Janavičių ir dar gavo Čižauską... dabartinėje situacijoje jie būtų labai pravertę. Bet matyt Lietkabeliui su pinigais riesta, kad žaidėjai išsilaksto...O aš spėju, kad yra pasirašomos laikinos sutartys, kol kažkas daugiau pasiūlys. Kiek žinau Lydeka gaudavo 20k lt/mėn, o lenkai pasiūlė 25k lt/mėn, tai iš išėjo. Janavičius manau negalėjo atsisakyti tokio šanso žaisti L.Ryte, kuriame manau ir alga didesnė ir šansas Eurocupe pasirodyti. Čižauskas visiškai nesutarė su Kadžiuliui, nes pastoviai per minutės pertraukėles tarpusavyje bendravo "pashol nahuj; pyzdink į persirengimo kambarį" ir pnš. O Carteris atvyko žaisti su čiurnų įtvarais, tai manau buvo neformoje, gal ir vaidmuo netenkino, nes gaudavo max 5min pasireikšti. O Leonardas buvo visiškai nemotyvuotas. Aišku jį galima suprasti, nes pagrindinio Lietkabelio remėjo savininko sūnus Aukštikalnis pagal sutartį turi atstovėti aikštelėje bent 15min, kad ir kaip nesiseka. Žinau, kad ir Leonavičius nebenorėjo treniruoti komandos vien dėl Aukštikalnių šeimos. Nesiseka metai iš metų Lietkabeliui. Nors šis sezonas atrodė bus jau geras, tačiau vis išlenda kažkokios nesamonės, komanda subyra dar prieš naujus metus, o sezono gale sudėtį bandoma lopyti žaidėjais, kurie niekam nereikalingi. Gaila ir liūdna man, dėl savo miesto komandos, bet gal kažkada viskas susitvarkys.


Čia žiauriau nei žiauru, jei rėmėjo įkišo savo sūnų, nors Šiauliuose lygiai tas pats su vyr, treneriu. Neveltui tas mūsų krepšinio lygis ir smunku, kai pusę žaidėjų ar trenerių sulenda pagal pažintis, per pinigus, o perspektyvesni taip ir lieka už borto, nes neturi stogo.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-15 23:26
KittciokasMIMAMANe metikas, bet Lietkabelyje ir taip yra kam mesti metimus. Ne Dixonas iš Dzūkijos, bet perdavimus Izraelyje neblogai dalino. Tikiuosi, bus geresnis nei D.Leonard ar J.Carter, kurių jau nebėra. Laukiu dar vieno įžaidėjo, tikiuosi pagrindinio.Aišku realiai nemačius sunku pasakyti, bet mano akim Leonard, su Europos krepšinio solidžia patirtimi, šiuo atveju būtų tikrai geresnis, o ir tas pats Carter'is, prieš ateidamas į Lietkabelį gerokai solidesnius skaičiukus turėjo. Atsisakė jų, nes turėjo Janavičių ir dar gavo Čižauską... dabartinėje situacijoje jie būtų labai pravertę. Bet matyt Lietkabeliui su pinigais riesta, kad žaidėjai išsilaksto...


O aš spėju, kad yra pasirašomos laikinos sutartys, kol kažkas daugiau pasiūlys. Kiek žinau Lydeka gaudavo 20k lt/mėn, o lenkai pasiūlė 25k lt/mėn, tai iš išėjo. Janavičius manau negalėjo atsisakyti tokio šanso žaisti L.Ryte, kuriame manau ir alga didesnė ir šansas Eurocupe pasirodyti. Čižauskas visiškai nesutarė su Kadžiuliui, nes pastoviai per minutės pertraukėles tarpusavyje bendravo "pashol nahuj; pyzdink į persirengimo kambarį" ir pnš. O Carteris atvyko žaisti su čiurnų įtvarais, tai manau buvo neformoje, gal ir vaidmuo netenkino, nes gaudavo max 5min pasireikšti. O Leonardas buvo visiškai nemotyvuotas. Aišku jį galima suprasti, nes pagrindinio Lietkabelio remėjo savininko sūnus Aukštikalnis pagal sutartį turi atstovėti aikštelėje bent 15min, kad ir kaip nesiseka. Žinau, kad ir Leonavičius nebenorėjo treniruoti komandos vien dėl Aukštikalnių šeimos. Nesiseka metai iš metų Lietkabeliui. Nors šis sezonas atrodė bus jau geras, tačiau vis išlenda kažkokios nesamonės, komanda subyra dar prieš naujus metus, o sezono gale sudėtį bandoma lopyti žaidėjais, kurie niekam nereikalingi. Gaila ir liūdna man, dėl savo miesto komandos, bet gal kažkada viskas susitvarkys.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-15 23:02
MIMAMANe metikas, bet Lietkabelyje ir taip yra kam mesti metimus. Ne Dixonas iš Dzūkijos, bet perdavimus Izraelyje neblogai dalino. Tikiuosi, bus geresnis nei D.Leonard ar J.Carter, kurių jau nebėra. Laukiu dar vieno įžaidėjo, tikiuosi pagrindinio.


Aišku realiai nemačius sunku pasakyti, bet mano akim Leonard, su Europos krepšinio solidžia patirtimi, šiuo atveju būtų tikrai geresnis, o ir tas pats Carter'is, prieš ateidamas į Lietkabelį gerokai solidesnius skaičiukus turėjo. Atsisakė jų, nes turėjo Janavičių ir dar gavo Čižauską... dabartinėje situacijoje jie būtų labai pravertę. Bet matyt Lietkabeliui su pinigais riesta, kad žaidėjai išsilaksto...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-15 22:49
Ne metikas, bet Lietkabelyje ir taip yra kam mesti metimus. Ne Dixonas iš Dzūkijos, bet perdavimus Izraelyje neblogai dalino. Tikiuosi, bus geresnis nei D.Leonard ar J.Carter, kurių jau nebėra. Laukiu dar vieno įžaidėjo, tikiuosi pagrindinio.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 11

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas