„Bucks“ krepšininkai laimėjo trilerį Fynikse
Nuotr. AP - Scanpix
Dramatišką pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Milvokio „Bucks“ (13-12) ekipa. Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje 96:94 (14:26, 30:27, 23:19, 29:22) palaužė antras rungtynes iš eilės be nugaros traumą patyrusio Gorano Dragičiaus žaidusius Fynikso „Suns“ (12-14) krepšininkus.

Svečiai iš Milvokio prasčiau pradėjo rungtynes ir beveik visą laiką turėjo vytis varžovus. Rezultatą savo naudai „Bucks“ pirmą kartą persvėrė iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms – 86:85.

Likus žaisti 42 sekundes Geraldas Greenas pataikė tolimą metimą, išvedusį „Suns“ į priekį 90:88. Po 13 sekundžių tuo pačiu atsakė „Bucks“ puolėjas Jaredas Dudley – 91:90.

Netrukus dvitaškiais apsikeitė Markieffas Morrisas ir Brandonas Knightas, o tas pats Morrisas iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms taikliu metimu vėl grąžino Fynikso ekipai pranašumą – 94:93.

Vis dėlto lemiamą žodį šiame susitikime tarė „Bucks“ puolėjas Khrisas Middletonas, kuris paskutinę sekundę pataikė sudėtingą tritaškį ir išplėšė savo komandai pergalę.

Pergalę Milvokio ekipai aptemdė Jabari Parkerio trauma. Antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas trečiajame kėlinyje po susidūrimo su P.J. Tuckeriu susižeidė kelį ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

„Bucks“: Brandonas Knightas 20, Khrisas Middletonas 14, Zaza Pachulia 13, O.J. Mayo 12, Jaredas Baylessas 11, Jaredas Dudley 10.

„Suns“: Markieffas Morrisas 25, Isiah Thomasas 20, Geraldas Greenas 12 (8 atk. kam.), Ericas Bledsoe 11.