Milvokio „Bucks“ krepšininkai sveikina pergalingą metimą pataikiusį Khrisą Middletoną Nuotr.: AP-Scanpix
Graikų-romėnų imtynės aikštė: Kelly Olynykas prieš Nerlensą Noelį Nuotr.: AP-Scanpix
Davidas Blattas emocingai vadovauja komandos žaidimui Nuotr.: AP-Scanpix
Aikštės viduryje dėl kamuolio grumiasi Kyle`as Lowry ir Benas Gordonas Nuotr.: AP-Scanpix
LeBronas Jamesas ketvirtąjį mačo kėlinį stebi sėdėdamas greta milijardieriaus Wareno Buffetto Nuotr.: AP-Scanpix

Pergalę išplėšęs tritaškis nuo lentos paskutinę sekundę, „Cavaliers“ startas 21:0, Kelly Olynyko „sužvėrėjimas“ bei ilgai laukta „Pacers“ pergalė – tai ir daugiau – gruodžio 16-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Gruodžio 16-osios rungtynių apžvalga

KARTU SU SIRENA. Milvokio „Bucks“ didvyriu rungtynėse su Fynikso „Suns“ tapo puolėjas Khrisas Middletonas. Paskutinę mačo sekundę jis pataikė sudėtingą tritaškį metimą nuo lentos ir išplėšė savo komandai pergalę 96:94.

STAIGUS NOKAUTAS. Klivlando „Cavaliers“ rungtynes su Šarlotės „Hornets“ pradėjo iškalbingu spurtu – 21:0. Nors vėliau svečiai atsitokėjo, iki galo atsistoti ant kojų po tokio nokauto jiems taip ir nepavyko. Tai – įspūdingiausias startas rungtynėse nuo 2004-ųjų, kuomet Portlando „Trail Blazers“ mačą su Bostono „Celtics“ pradėjo spurtu 22:0.

KARJEROS REKORDAS. Bostono „Celtics“ aukštaūgis Kellly Olynykas be gailesčio baudė absoliučius lygos autsaiderius. Rungtynėse su Filadelfijos „76ers“ vidutiniškai po 11,2 taško pelnantis kanadietis buvo nesulaikomas. Jis pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą, pelnydamas 30 taškų (9/12 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/3 baudos) ir po krepšiais papildomai atkovodamas 9 atšokusius kamuolius.

ATSIKVĖPĖ LENGVIAU. Dar pernai NBA Rytų konferencijos finale žaidusi, tačiau šiame sezone į save nebepanaši Indianos „Pacers“ ekipa nutraukė 8 iš eilės pralaimėjimų seriją, namuose 110:91 įveikdama Los Andželo „Lakers“ krepšininkus. Laimėti „Pacers“ savotiškai padėjo ir svečių lyderis Kobe Bryantas, kuris pelnė 21 tašką, tačiau pataikė vos 8 iš 26 metimų „iš žaidimo“.

ILGA PAUZĖ. Toronto „Raptors“ ekipa 95:82 nugalėjo Orlando „Magic“ ekipą ir tai padarė jau trečią sykį šiame sezone. Tuo komandų tarpusavio akistatos baigėsi ilgam. Ketvirtą kartą šiame sezone jos susidurs tik balandžio 10 d.

AŠTUNTAS KARTAS. Los Andželo „Clippers“ ekipa Detroito „Pistons“ krepšininkus įveikė aštuntąjį kartą iš eilės. Tai trečia pagal ilgumą besitęsianti „Clippers“ pergalių serija prieš kitas NBA komandas. Daugiau kartų paeiliui Los Andželo atstovai yra įveikę tik Jutos „Jazz“ (11) ir Minesotos „Timberwolves“ (10) ekipas.

DU BANGINIAI. Portlando „Trail Blazers“ į pergalę prieš San Antonijaus „Spurs“ (108:95) ant savo pečių atnešė LaMarcusas Aldridge'as ir Damianas Lillardas, pelnę po 23 taškus ir atkovoję atitinkamai po 14 ir 10 kamuolių. „Spurs“ savo ruožtu turėjo verstis be trijų savo legendų – Timo Duncano, Tony Parkerio ir Manu Ginobili.

PIRMAS PO LEGENDOS. Damianas Lillardas tapo pirmuoju po Gary Paytono (1999-2000 m. sezone) krepšininku, per pirmąsias 25 NBA čempionato rungtynes pelniusiu 500 ir daugiau taškų, atlikusiu 150 ir daugiau rezultatyvių perdavimų, atkovojusiu 125 ir daugiau kamuolių bei pataikiusiu 60 ir daugiau tritaškių metimų.

MILIJARDIERIAUS VIZITAS. „Cavaliers“ rungtynėse su „Bobcats“ apsilankė garsus JAV verslininkas Warenas Buffettas, susitikimą stebėjęs kartu su ekipos savininku Danu Gilbertu. Milijardierius vilkėjo 23 numeriu pažymėtus LeBrono Jameso marškinėlius, o po mačo keletą minučių intensyviai diskutavo su pačiu „Cavaliers“ lyderiu.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Clippers   Detroit Pistons 113-91 stat »
  Portland Trail Blazers   San Antonio Spurs 108-95 stat »
  Phoenix Suns   Milwaukee Bucks 94-96 stat »
  Toronto Raptors   Orlando Magic 95-82 stat »
  Atlanta Hawks   Chicago Bulls 93-86 stat »
  Philadelphia 76ers   Boston Celtics 87-105 stat »
  Indiana Pacers   Los Angeles Lakers 110-91 stat »
  Cleveland Cavaliers   Charlotte Hornets 97-88 stat »

Dienos rekordai:

Love'as
Love'as
Daugiausia naudingumo balų: Kevinas Love'as (39)
Daugiausia pelnytų taškų: Kelly Olynykas (30)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Kevinas Love'as (18)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: LeBronas Jamesas (13)
Daugiausia perimtų kamuolių: Paulas Millsapas, Kevinas Love`as (4)
Daugiausia blokuotų metimų: Pau Gasolis, LeBronas Jamesas (3)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Kevinas Love'as, Kyle'as Lowry (4)

Gražiausių epizodų dešimtukas:

Dienos akimirka:

Poilsis rungtynių metu. LeBronas Jamesas ketvirtąjį kėlinį stebi įsitaisęs greta milijardieriaus Wareno Buffetto, vilkinčio 23 numeriu pažymėtus „Cavaliers“ marškinėlius

2014-12-16 18:11
CITATA. „Per pertrauką vienas iš komandos draugų pasakė, kad pirmąją rungtynių pusę turime traktuoti kaip apšilimą, o antroje – pradėti žaisti krepšinį“, – pasakojo Vašingtono „Wizards“ aukštaūgis Marcinas Gortatas. Patarimo būta gero – sužaidus 24 min. „Wizards“ nuo Utah „Jazz“ krepšininkų atsiliko 37:42, tačiau trečiąjį kėlinį laimėjo 30:16, perėmė iniciatyvą ir šventė 4-ąją pergalę iš eilės.

Prie ko čia šitas dabar rašomas. Tos rungtynės net ne vakar buvo.
2014-12-16 15:13

Skaitykite daugiau: http://www.basketnews.lt/news-79779-gruo... Labai jau šališkai parašyta..O tai niekas iš komandos draugų nepataisė metimų?Ar čia maždaug "per Kobe pralošė rungtynes"?
2014-12-16 14:50

Tai, kad Lakers pirmos pusės pataikymas kaip komandos buvo 14 procentų, lygtais 4 iš 30.

Kobe dar bent bandė kažką daryt, visi kiti kaip visiški lavonai žaidė, ketvirtam kėliny dar pamažino skirtumą kai Paceriai leidė savo lavonus