Pergalingai ULEB Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė Barselonos „Winterthur“ krepšininkai. Katalonai išvykoje tik po pratęsimo 82:75 (24:19, 19:15, 16:20, 13:18, 10:3) palaužė Simono Serapino Salonikų „Aris“ ekipą.

Didžiąją rungtynių dalį dviženkliu skirtumu pirmavę Barselonos krepšininkai dar trečiojo kėlinio pabaigoje buvo priekyje 9 taškų skirtumu (57:48). Vis dėlto per ketvirtą kėlinį „Aris" ekipą į priekį tempė amerikietis Jeremiah Massey.

Daugiausiai jo pastangomis per paskutines ketvirto kėlinio minutes graikai išlygino rezultatą ir buvo įgiję 2 taškų pranašumą (72:70). Per paskutinę ataką „Winterthur" išgelbėjo dvitaškį pelnęs pratęsimą išplėšęs Jaka Lakovičius.

Per papildomas penkias minutes Salonikų krepšininkams jau nebeužteko jėgų. Iškovojusi devintą pergalę per 14 rungtynių Barselonos ekipa C grupėje užėmė antrą vietą. Penktąją vietą C grupėje užėmę graikai vis dėlto įšoko į „Top-16" varžybų traukinį.

Pralaimėjusiems Simonas Serapinas per kiek daugiau nei 1 minutę, prametė vienintelį mestą dvitaškį ir taškų nepelnė.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 20, Gianluca Basile 17, Jaka Lakovičius 13, Jordi Triasas 12 (7 atk. kam).

„Aris“: Jeremiahas Massey 22 (10 atk. kam.), Savvas Iliadis 17, Michaelis Wilkinsonas 10, Dimitrijus Tsaldaris 8, Alexas Scalesas 7.