Antrąją nesėkmę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė „Golden State Warriors" (21-25) krepšininkai. Jie išvykoje 94:115 (29:30, 27:40, 19:22, 19:23) nusileido Atlantos „Hawks" (17-27) komandai.

Atlantos ekipa varžovus nužudė per pirmąją rungtynių dalį. Per ją aikštės šeimininkai pelnė net 70 taškų ir šventė ketvirtą pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

Sausį iškovoję 8 pergales ir patyrę 7 pralaimėjimus „Hawks" krepšininkai mėnesį, pirmą kartą nuo 2004-ųjų balandžio baigė teigiamu pergalių ir pralaimėjimų balansu. Beveik prieš trejus metus Atlantos ekipa per mėnesį buvo laimėjusi 4 kartus ir patyrusi 3 nesėkmes.

„Tikiuosi, šią seriją išsaugosime ir kitą mėnesį", – po pergalės šypsojosi „Hawks" puolėjas Joe Johnsonas. Paskutinį kartą 8 ir daugiau pergalių per vieną mėnesį Atlantos krepšininkai buvo iškovoję 2002 metų kovą – tuomet jie laimėjo 9 rungtynes, o 7 kartus turėjo pripažinti varžovų persvarą.

„Žaidėme jų stiliumi ir tai mums šią naktį lėmė pergalę, – tvirtino „Hawks" puolėjas Joshas Smithas. – Mes taip pat esame atletiška komanda".

Labai sėkmingai sužaidę pirmąją rungtynių dalį aikštės šeimininkai prieš didžiąją pertrauką įgijo 14 taškų pranašumą. „Įmetėme 9 ar 10 kartų iš po krepšio per pirmuosius du kėlinius, tačiau po pertraukos jie nebeleido mums taip lengvai pelnyti taškų", – įgytos persvaros priežastį įvardijo „Hawks" vyriausiasis treneris Mike'as Woodsonas.

Šarūnas Jasikevičius pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 3 taškus (0/1 tritaškio, 3/3 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kamuolį perėmė.

„Hawks": Joe Johnsonas 33 (7 atk. kam.), Joshas Childressas 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Marvinas Williamsas 17, Tyronne'as Lue 13, Zaza Pachulia 10 (9 atk. kam).

„Warriors": Alas Harringtonas 21 (8 atk. kam.), Baronas Davisas 17 (12 rez. perd.), Stephenas Jacksonas 17, Mickaelis Pietrusas 16.

indGo: 4 milijonu doleriu jis europoje tikrai negautu!