Trečią nesėkmę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje patyrė „Prienai“ (3-6), kurie trečiadienį namie 69:76 (21:24, 25:12, 7:18, 16:22) nusileido „Jekabpils“ (7-2) ekipai su Povilu Čukinu.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – du taškus su pražanga pelnęs Giedrius Staniulis buvo sumažinęs aikštės šeimininkų atsilikimą iki minimalaus (58:59).

Bet tada svečiai iš pradžių atsakė devyniais taškais iš eilės, po to įgijo dviženklę persvarą ir perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas (71:60).

Susitikimą starto penkete pradėjęs Čukinas per 26 minutes pelnė 12 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė, blokavo 2 metimus ir surinko 19 naudingumo balus.

„Prienai“: Giedrius Staniulis 16, Paulius Ivanauskas 15, Arnas Labuckas 13, Domantas Šeškus 13.

„Jekabpils“: Janis Poznakas 16, Rinaldas Sirsinaš 15, Pavelas Veselovas 14, Povilas Čukinas 12.