Andrejus Voroncevičius prie pergalės pridėjo 12 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Triuškinamą pergalę pasiekę Maskvos CSKA (10-0) klubo krepšininkai Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė nesuklupę.

Daugkartiniai Rusijos čempionai dešimtajame ture savo žiūrovų akivaizdoje 88:56 (29:17, 16:10, 17:16, 26:13) nepaliko jokių vilčių Limožo CSP (2-8) komandai, kuriai pasirodymas prestižiniame Senojo žemyno turnyre yra baigtas.

Andrey  Vorontsevich
PTS 12 | REB 7 | AS 2 | ST 1
Maskvos komanda į „Top 16“ etapą keliauja iš pirmosios B grupės pozicijos, tuo metu Limožo klubas, kuris persikels į Europos taurę, lieka paskutinis – šeštas.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, kada sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas, kėlinį užbaigė spurtu 7:0 bei įgijo dviženklį pranašumą (29:17).

Antrąjį ketvirtį šešiais taškais paeiliui pradėję Limožo komandos žaidėjai buvo sumažinę savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (23:29), tačiau tada rusai darsyk spurtavo 10:2 bei į rūbinę išėjo turėdami įtikinamą persvarą (45:27).

Po ilgosios pertraukos Prancūzijos ekipos žaidėjams perlaužti mačo eigos nepavyko, o sėkmingai varžovų gynybą draskę CSKA krepšininkai didino savo atotrūkį ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse Maskvos klubas taikliau atakavo krepšį „iš žaidimo“ (55 prieš 38 proc. taiklumą), laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37 prieš 26) bei trigubai daugiau atliko rezultatyvių perdavimų (29 prieš 9).

CSKA: Vitalijus Fridzonas 19, Andrejus Voroncevičius 12, Manucharas Markoišvili 10, Nicholsas 10.

CSP: Jamaras Smithas 12, Ramelas Curry 11, Steedas Tchicamboudas 8.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2014-12-19 10:15
vaidasz69Galingai šį sezoną atrodo CSKA, matyt nusprendė euroleagos taurę susigražinti.