Pirėjo ekipai nepavyko pasiekti pergalės tuščioje Stambulo „Abdi Ipekci“ arenoje
Nuotr. AFP - Scanpix
Paskutiniojo Eurolygos reguliariojo sezono turo rungtynės Turkijoje baigėsi Klaipėdos „Neptūnui“ nepalankiu rezultatu. Be žiūrovų palaikymo septyniese žaidę „Galatasaray“ (4-6) krepšininkai 79:74 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (8-2) ir išstūmė klaipėdiečius iš ketvirtosios vietos C grupėje.

Valensijos „Basket“ ekipai 65:103 paskutiniajame ture neprilygę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Eurolygos „Top 16“ etape nežais.

Beveik visas rungtynes komandos atkakliai kovėsi taškas į tašką. Vis tik ketvirtojo kėlino pradžioje Martynas Pocius pataikė du labai svarbius tritaškius iš eilės ir „Galatasaray“ atitrūko – 63:52.

„Olympiakos“ ekipa likus žaisti mažiau nei 3 minutes sugebėjo priartėti 68:69, o rungtynių baigtis sprendėsi paskutinę minutę. Tuomet lemiamą žodį tarė Carlosas Aroyo. Puertorikietis pelnė 6 taškus iš eilės ir išplėšė Turkijos ekipai pergalę.

Paskutiniuosius „Galatasaray“ taškus šiame mače taikliais baudų metimais pelnęs ir pergalę užtvirtinęs Pocius prie komandos pergalės prisidėjo svariai.

Lemiamame ketvirtyje sėkmingai rungtyniavęs lietuvis iš viso per 34 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko du rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

Priminsime, jog „Galatasaray“ ekipa žaidė tuščioje arenoje dėl baudos, kurią Eurolyga skyrė po Stambule įvykusių riaušių, kuriose žuvo Belgrado „Crvena Zvezda“ gerbėjas.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 24, Patricas Youngas (13 atk. kam.) ir Vladimiras Micovas po 13, Martynas Pocius 11, Sinanas Guleras 10.

„Olympiakos“: Mattas Lojeski 22, Vassilis Spanoulis 11, Othello Hunteris 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2014-12-19 01:47
dievas
Tas anon 27 tai gaidyst.ji blet pakaitr už kiausu lavona.loja kaip šuo šudas is kurvos pizdos islindes.anon a girdi daune tu!!!laikas tave pakarunuoti gaidziu karalium nabage tu.tokio nevisprocio dar neteko mayt.navala tu blet,kad nematyciau taves čia dvasna jobana.

--
2014-12-19 00:56
DAVIDAS
To anonistas27

Geda darai visiems savo egzistavimu. Neptunas buvo vertas top16, nors snd ir suzaide dragiskai.

--
2014-12-18 22:52
anon 27
hahajahahaha......:DDDDDDDDDDDDDDDDD taip ir turejo but, TAIP IR ATSITIKO, SILKINIAI ATSIKROVE VALENCIJOJ KAI DARZELINUKAI, BET SU MOKYKLOS TRENERIU, VIDURINES AISKU :))) :00IR DAR TIKEJOSI GALOS PRALAIMEJIMO NAMIE, KAI JIE SU TRIGUBA ENERGIJA LOSIA, O DAR BE ZIUROVU PALAIKYMO.... :DDDDDDD GALES NEPTUNSU..... DARZELINULAI DRASKYTIS EUROPOS TAUREJ, JEI PASIDRASKYS DAR IR TEN NES CIA DAR-? :DDDDDD TAI KUR TIE VARE ANT MANES NEPTUNS... SOKOLADUKFANIAI DINGO, DAR ASAROS ILGAI NENUDZIUS PO SKAUDAUS DURIO :DDDDDDDDDVAT JUMS TOP32, GALI ATSTOT TOP16 SVAJONE, KURI KAP MINEJAU, TIKSLIAU KURIAI GOOD LUCK FOREWER!!! :))) P.S NIEKO NAKTI PAZLIUMBSIT SOKOLADUKFANIAI, O RYT GAL PASIMIRS NUOSKAUDA, GAL....