Mindaugas Kuzminskas pelnė 4 taškus
Nuotr. AFP - Scanpix
Nesėkme Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (4-6). Ispanijos klubas svečiuose 73:81 (22:26, 15:15, 17:17, 19:23) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (7-3) ekipai.

Eurolygos čempionų pergalę nulėmė spurtas rungtynių pabaigoje. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes po Calebo Greeno tritaškio „Unicaja“ deficitas ištirpo iki 2 taškų (67:69), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 8:0 ir privertė varžovus pamiršti pergalę.

„Maccabi“ legionierius iš JAV Devinas Smithas per paskutines 3 minutes pelnė 8 taškus, o iš viso jų surinko 22, atkovojo 9 atšokusius kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Puolėjo pasirodymas įvertintas 28 naudingumo balais.

Pralaimėtojų gretose Kuzminskas neblizgėjo. Lietuvis per 18 minučių įmetė 4 taškus (1/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Izraelio ekipa Eurolygos B grupėje užėmė antrąją vietą. Ispanai šiuo metu yra treti, tačiau Berlyno ALBA komandos pergalės prieš Zagrebo „Cedevita“ atveju nukris į ketvirtąją vietą.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 11, Calebas Greenas 10, Vladimiras Golubovičius (11 atk. kam.), Ryanas Toolsonas ir Jonas Stefanssonas po 8, Stefanas Markovičius 7,

„Maccabi“: Devinas Smithas 22 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Pargo 16, Brianas Randle‘as 16, Sofoklis Schortsanitis 9, Sylvaine‘as Landesbergas 8.