17 taškų pelnęs Rudy Fernandezas paskutinę mačo minutę buvo nubaustas nesportine ir technine pražangomis
Nuotr. AFP - Scanpix
Madrido „Real“ (8-2) Eurolygos A grupėje, kurioje žaidžia ir Kauno „Žalgiris“, užėmė pirmąją vietą. Pablo Laso auklėtiniai namuose 90:70 (25:25, 22:18, 22:18, 21:9) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (6-4) krepšininkus.

Pirmojoje susitikimo dalyje turkai kibo šeimininkams į atlapus bei žaidė su jais taškas į tašką. Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (60:60), tačiau tada „Real“ spurtavo 17:1 ir pabėgo į priekį.

„Anadolu Efes“ atsitiesti po tokio smūgio nebepajėgė, o užtikrintai paskutinį kėlinį sužaidusi Ioannio Bourousio vedama „Real“ komanda šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis rungtyniavo vos 5 minutes, per kurias į varžovų krepšį nemetė ir kartą pažeidė taisykles.

„Real“: Ioannis Bourousis 19 (10 atk. kam.), Rudy Fernandezas 17, Felipe Reyesas 12, Kelvinas Riversas, Gustavo Ayonas ir Jaycee Carrollas po 10.

„Anadolu Efes“: Dario Šaričius (8 rez. perd.) ir Stratos Perperoglou po 11, Mattas Janningas ir Denizas Kilicli po 10.