Donatas Motiejūnas pataikė 4 metimus iš 11
Nuotr. AFP – Scanpix
Hjustono „Rockets“ (19-6) klubui nepavyko pratęsti pergalių serijos iki ketverių laimėtų susitikimų. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namuose 90:99 (22:21, 17:25, 29:19, 22:34) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (13-12).

Mačo lūžis įvyko paskutiniajame kėlinyje. Po Troy Danielso tritaškio likus žaisti 10 minučių „Rockets“ pirmavo 73:72, tačiau tuomet „Pelicans“ sužaidė atkarpą 11:2 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kuris kėliniui artėjant prie pabaigos peržengė ir dviženklę ribą – 87:77.

Šeimininkams atsitiesti nebepavyko, o užtikrintai iki finalinės rungtynių sirenos rungtyniavę svečiai iš Naujojo Orleano išsaugojo savo rankose pergalę.

„Pelicans“ gretose nesustabdomas buvo Anthony Davisas. Aukštaūgis per 41 minutę pelnė 30 taškų, atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 varžovų metimus.

Starto penkete mačą pradėjęs „Rockets“ puolėjas Motiejūnas per 23 minutes pelnė 9 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, Dwightas Howardas 17 (13 atk. kam.), Trevoras Ariza 10, Donatas Motiejūnas ir Troy Danielsas po 9.

„Pelicans“: Anthony Davis 30 (14 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (10 rez. perd.), Dante Cunninghamas ir Ryanas Andersonas po 15, Austinas Riversas 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2014-12-19 19:13
Nieko tokio, gal tvarkaraštis pamaišė. Užvakar vėlų vakarą su pratesimu žaidė Denvery, o jau kitą ankstyvų vakarą už 1500 km Hjustone. Denveris – 1,6 km aukštyje, todėl turėjo gerokai pavargti tose rungtynėse raketų pagrindiniai žaidėjai. Galima sakyti, visi ir nesužaidė.
2014-12-19 18:32
maciau rungtynes
Per daug individualiu veiksmu ir per mazai komandinio zaidimo. Jauciasi,kad Hardenas stengiasi uzsidirbti MVP, deje nukencia komanda... "trajakai" nekrito vel, o treneris be "lets go " nieko daugiau Raketoms nepasiule. Isvada : kai Raketoms nekrenta tritaskiai, zaidimas sugriuna. Istorija kartojasi.
2014-12-19 15:18
Pas Pelicans nezaide T. Evans, tai A Rivers gavo daug laiko pazaisti. Kazkokio zenklaus progreso nuo pirmo sezono Doco sūnus nepadarė. Šviečiasi vidutinybės ateitis..
+1
2014-12-19 13:27
Verta paminet, kad pagal blokuotus metimus Howardas aplenke McHale ir pakilo y 27 vieta.
2014-12-19 12:48
pukis
Jo po vakar rungtyniu pratesimo, liko zaidejams 18 val iki siu rungtyniu, plius dar skrydis. Visi suzaide silpnai, antakis zvereja.. antros rungtynes 30tsk 80% pataikymas