Jimmy Butleris sužaidė įspūdingas rungtynes
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
Jimmy Butleris sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedama Čikagos „Bulls“ (16-9) ekipa namuose 103:97 (30:20, 22:25, 21:29, 30:23) pranoko Niujorko „Knicks“ (5-23).

„Bulls“ ekipai šiame mače dėl ligos negalėjo padėti Derrickas Rose‘as bei traumuotas Taj Gibsonas. „Knicks“ vertėsi be traumas patyrusių Carmelo Anthony, J.R. Smitho, Andrea Bargnani ir Imano Shumperto.

Po trijų kėlinių svečiai dar buvo priekyje (74:73), tačiau paskutinį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 87:77.

Niujorko ekipa kovojo iki galo ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę skirtumas tarp komandų tapo minimalus – 97:98.

Vis dėlto iki rungtynių pabaigos likus 38 sekundėms rezultatą išlyginti galėjęs Timo Hardaway jaunesniojo tritaškis metimas tikslo nepasiekė, o „Bulls“ pergalę užtikrino Aarono Brookso ir Pau Gasolio baudų metimai.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes žaidęs Butleris per 45 minutes surinko 35 taškus, atkovojo 5 bei perėmė 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Jimmy Butleris 35, Pau Gasolis 20, Aaronas Brooksas 18, Nikola Mirotičius 13, Kirkas Hinrichas 8.

„Knicks“: Timas Hardaway jaunesnysis 23, Amare Stoudemire‘as 16, Cole‘as Aldrichas 13 (10 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas 12.