Zaza Pachulia tapo rungtynių didvyriu
Nuotr. AP - Scanpix
Milvokio „Bucks“ (14-13) pasiekė sunkią pergalę Sakramente. Jasono Kiddo auklėtiniai 108:107 (25:29, 32:25, 24:27, 27:26) palaužė vietos „Kings“ krepšininkus (11-15).

Sakramento ekipai nepadėjo ir tai, jog į aikštelę po 10 praleistų mačų sugrįžo pasveikęs DeMarcusas Cousinsas. Aukštaūgis per 33 minutes pelnė 27 taškus, sugriebė 11 atšokusių kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie po pirmųjų keturių minučių jau turėjo dviženklę persvarą – 16:4. Vis tik „Bucks“ suskubo atsitiesti ir komandos žaidė taškas į tašką iki pat paskutiniųjų mačo akimirkų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Kings“ laimėjo atkarpą 7:0 ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei rezultatas tapo lygus – 105:105.

Tuomet taikliais metimais apsikeitė Zaza Pachulia ir Benas McLemoras (107:107). Likus žaisti 8 sekundes Jaredas Dudley prametė tritaškį, tačiau Milvokio klubo gelbėtoju tapo Zaza Pachulia.

Gruzinas atkovojo atšokusį kamuolį ir išprovokavo varžovo pražangą. Vieno taiklaus Pachulia baudos metimo iš dviejų „Bucks“ pergalei pakako, nes paskutinėje atakoje „Kings“ ekipai per 7 sekundes nieko suregzti nebepavyko.

„Bucks“: Brandonas Knightas 20, O.J. Mayo ir Jaredas Dudley po 19, Jaredas Baylessas 17, Giannis Antetokounmpo 11.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 27 (11 atk. kam.), Benas McLemore‘as 22, Rudy Gay 20 (9 atk. kam.), Darrenas Collisonas 15.

2014-12-19 10:06
visiskai nevykus paskutine kingsu ataka buvo.. cousinas vos ne is troico paskutini metima mete.. :)