Oklahomos ekipa antrojo kėlinio pabaigoje prarado Keviną Durantą
Nuotr. AFP - Scanpix
Kevinas Durantas patyrė traumą, o be jo likusi Oklahomos „Thunder“ (12-14) ekipa nesugebėjo pratęsti pergalių serijos. Prieš tai septynis mačus iš eilės laimėję Scotto Brookso auklėtiniai svečiuose 109:114 (32:40, 23:33, 26:29, 20:20) nusileido „Golden State Warriors“ (22-3) krepšininkams.

Pirmas 17 šio sezono rungtynių dėl traumos praleidęs Durantas pačioje antrojo kėlinio pabaigoje besiverdžamas link krepšio užmynė ant Mareese Speightso kojos ir pasitempė čiurną. Antrojoje susitikimo dalyje puolėjas į aikštelę nebesugrįžo.

Per 19 sužaistų minučių Durantas spėjo sumesti 30 taškų ir pasiekti savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Tai taip pat buvo pati rezultatyviausia „Thunder“ lyderio pirmoji rungtynių pusė per visą karjerą.

Praėjusio sezono naudingiausias NBA krepšininkas jau per pirmąsias 6 minutes pelnė 16 taškų, o „Thunder“ po jų turėjo solidų 17 taškų pranašumą – 30:17.

Vis tik Vakarų konferencijoje pirmaujančiai Oklando ekipai pavyko perimti iniciatyvą ir jau antrojo kėlinio viduryje persverti rezultatą savo naudai – 49:48.

Iki paskutiniųjų susitikimo akimirkų „Thunder“ net ir be savo lyderio atkakliai priešinosi šeimininkams ir likus žaisti 3 minutes ketvirtajame kėlinyje netgi pirmavo 105:104, tačiau tuomet „Warriors“ laimėjo atkarpą 6:0.

Paskutinės rungtynių minutės metu komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau tai nieko nebelėmė, todėl lemiamu metu apsiginti nuo varžovų atakų nesugebėję „Thunder“ krepšininkai turėjo pripažinti jų pranašumą.

„Thunder“: Russelas Westbrookas 33 (8 rez. perd.), Kevinas Durantas 30, Serge‘as Ibaka 12, Andre Robersonas 10 (12 atk. kam.).

„Golden State Warriors“: Stephanas Curry 34 (9 rez. perd.), Klay Thompsonas 19, Draymondas Greenas 16 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas ir Justinas Holiday po 12.

2014-12-19 17:15

Matematika A Lygis.
2014-12-19 16:46
curry
Tikiuosi Curry paims MVP siemet! Jis to vertas tikrai :) zveris vaiko veidu!

--
curry

--
2014-12-19 16:26
teamfactorLebronas šiais metais nukonkuravo Durantą. Daugiau taškų, rezultatyvių perdavimų, atkovotų kamuolių. Nuoroda: http://stats.nba.com/vs/#!/?PlayerID=201142&VsPlayerID=2544&range=2007&range=2014 Vėl ims James mvp. Davis gal irgi turi gerus statsus, bet šūdkomandėje žaidžia. Panašiai kaip Love, kai žaidė Timberwolves. Plius, Pelicans vakaruose ir liks tik tarp vidutiniokų.

Tu zinai kiek rungtyniu suzaide KD ir Lebronas?
2014-12-19 12:56
Kelinuko rezultatai skliaustuose - NUOSTABUS :))) ne per kur man nesigauna tinkamas rezultatas 109:114 (32:40, 23:33, 26:29, 20:20) negi taip sunku yra is nba puslapio be klaidu nukopijuot viska ? 101-122 ?
2014-12-19 12:18
18 minuciu ir 30 tasku, jei ne trauma tai turbut butum pamate yspudingiausia sezono pasirodyma.
2014-12-19 11:31