Povilas Šakinis sužaidė geriausias sezono rungtynes
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
XXIII-iojo NKL turo rungtynes Palangoje tarp vietos „Palangos“ (11-12) ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (14-9) baigėsi šeimininkų pergale 93:83 (20:24, 18:23, 33:20, 22:16).

Svečiai mačo pradžioje spurtavo 6:14, bet Povilo Šakinio, Ernesto Bružo bei Deivido Anužio pastangomis Virginijiaus Sirvydžio auklėtiniai prisivijo varžovus (20:24).

Antrojo ketvirčio pradžioje Abramavičiaus ir Valukonio vedama „Sūduva-Mantinga“ vėl geriau pradėjo kėlinį, kuriame „Palangos“ ekipa buvo besivejančių vaidmenyje. Komandos į ilgąją pertrauką išėjo švieslentei rodant skaičius 38:47.

Spurtu 7:0 po ilgosios pertraukos į aikštę grįžo „Sūduvos-Mantingos“ komanda, tačiau atkarpa 6:0 atsakė ir palangiškiai (43:54). Likus žaisti keturias minutes marijampoliečių lyderis Abramavičius gavo ketvirtąją pražangą, o tai leido „Palangos“ klubui persverti rungtynių rezultatą savo naudai (62:60). Netrukus palangiškis Šakinis pataikė savo penktąjį tritaškį, jo komandos draugas Bružas pridėjo dar vieną ir ketvirtis baigėsi „Palangai“ pirmaujant 71:67.

Ketvirtajame kėlinyje komandoss ilgai žaidė lygiai (81:76), tačiau šeimininkai geriau sužaidė kėlinio pabaigą, kuomet Erikas Kubilius įsmeigė du svarbius tritaškius ir leido savo komandai iškovoti pergalę - 93:83.

„Palanga“: Povilas Šakinis 26 (6/10 tri, 10 rez.perd), Adomas Drungilas 18 (12 atk.kam), Erikas Kubilius 15 (7 atk.kam, 6 rez.perd), Deividas Anužis 14 (5 rez.perd), Ernestas Bružas 11.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Abramavičius ir Marius Valukonis po 16, Tautvydas Kliučinykas 10.

2014-12-20 12:22
Palangiskis
Taip ir toliau Palanga siandian turim revansuotis Kalipedai uz skaudu pralaimejima namie :)
2014-12-20 09:39