Atėnų „Panathinaikos“ ekipa Tel Avive neatsilaikė prieš vietos „Maccabi“, kuriai pralaimėjo 73:76 (24:12, 13:21, 22:19, 14:24), tačiau išliko pirmoje Eurolygos turnyro B grupės vietoje. „Maccabi“ po šios pergalės užsitikrino antrąją vietą grupėje.

Ramūnas Šiškauskas vien per pirmąjį susitikimo kėlinį surinko 10 taškų, tuo padėdamas graikams išsiveržti į priekį (17:7). Iki kėlinio pabaigos „Panathinaikos“ turėtą persvarą padidino dar 3 taškais ir Neveno Spahijos vadovaujama „Maccabi“ ekipa atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje.

Visgi antrąjį ketvirtį „Maccabi“ pradėjo pelnydama 7 taškus be atsako ir graikų pranašumas sumažėjo iki 5 taškų (24:19). Netrukus aikštės šeimininkai ištirpdė „Panathinaikos“ pranašumą ir sustabdė pastarųjų dominavimą.

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui Atėnų komandai vis dėlto pavyko susigrąžinti turėtą persvarą (59:52), tačiau sėkmingai paskutinį ketvirtį pradėję „Maccabi“ krepšininkai dar kartą panaikino turėtą varžovų pranašumą (59:59).

Įpusėjus paskutinei rungtynių atkarpai Dimitrios Diamantidis įsitikino žydų sirgalių agresija – krepšininkui į galvą pataikė iš tribūnų skriejęs nedidelis daiktas, dėl kurio trumpam buvo sustabdytos rungtynės.

Geriau šią pauzę išnaudojo „Maccabi“ krepšininkai, kurie persvėrė rezultatą (64:59) ir įgytą persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Likus žaisti 24 sekundes „Panathinaikos“ deficitas dar tesiekė 4 taškus (70:74), tačiau Željko Obradovičius už ginčus su arbitrais buvo nubaustas technine pražanga ir tokiu būdu paskandino savo komandos viltis kovoti dėl pergalės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ramūnas Šiškauskas pralaimėjusiems per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimis, blokavo 1 metimą, tačiau 1 kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Robertas Javtokas graikams per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 baudų), tačiau išprovokavo 2 varžovų pražangas ir dukart prasižengė pats.

Starto penkete mačą pradėjęs Simas Jasaitis „Maccabi" ekipai per 7 minutes taškų nepelnė. Lietuvis prametė 2 tritaškius, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Maccabi“: Derrickas Sharpas 18, Yotamas Halperinas 10, Nicola Vujčičius 9.

„Panathinaikos": Dimitrios Diamantidis 17, Ramūnas Šiškauskas ir Sani Bečirovičius po 12.

Jasaitis silpnai, gal kokią traumą gavo, kad daktariūkščiai ilgai apspitę buvo, sėkmės jam, geras žaidėjas. Javtokas, tai kaip visada ir šiandien visiems Obradovičiaus kritikams turėjo būti pramerktos akys, kodėl jis tiek mažai gauna žaisti, praktiškai kiti du atsarginiai centrai gauna daugiau lošti ir nebe reikalo. Javtokas tik prasibaudavo, kamuolių neatkovojo, baudas prametė, neapsigynė, tik sieneles bandė daryti. Žodžiu nieko gero, žaidimo lygis nusirito iki jo brolio artūro, kuomet pastarasis rungtyniavo lietrytyje ir žalgiryje.