joniškiečius į pergalę vedė Šarūnas Kulevičius
Nuotr. Fotodiena.lt
Trečiąją nesėkmę iš eilės NKL pirmenybėse patyrė Jonavos „Petrochema“ (14-10) namuose rezultatu 72:77 (17:17, 19:16, 24:17, 12:27) nusileidusi Joniškio „Delikatesui“ (12-12). Tai buvo paskutinės oficialios komandų rungtynės šiais metais.

Pirmojoje komandų akistatoje Joniškyje pergalę po atkaklios kovos 75:71 iškovojo šeimininkai.

„Petrochemai“ pirmuosius šešis taškus surinko Henrikas Vorotnikovas, tačiau svečius į priekį tempęs Šarūnas Kulevičius padėjo joniškiečiams pirmauti – 12:6 (5 min). Kęstučio Naruševčiaus auklėtiniai greitai pabudo iš letargo ir po Aurimo Urbono tritaškio pirmavo – 15:12 (7 min). Tiesa, ketvirčio pabaiga užfiksavo lygiąsias – 17:17.

Nors antrąjį kėlinį dviem taškais pradėjo „Petrochema“, „Delikatesas“ atsakė savo atakų serija – 24:19 (12 min). Netrukus septynis taškus be atsako pelnė jonaviečiai – 26:24 (14 min), o po Tomo Milinsko ir Dovydo Šemeklio metimų ekipas skyrė penki taškai – 34:29. Prieš didžiąją pertrauką šeimininkai pirmavo – 36:33.

Trečiajame kėlinyje taškus Jonavos ekipoje pradėjo rinkti Karolis Šarukas. Po jo šeštojo taško rezultatas tapo – 46:40 (25 min). „Delikatesui“ priartėjus – 46:43, šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako – 52:43 (27 min). Per likusį ketvirčio laiką „Petrochema“ taikliai šaudė iš toli bei susikrovė dviženklę persvarą – 60:50.

Po Joniškio klubo priartėjimo ketvirto ketvirčio pradžioje – 60:54, situaciją atstatė Vorotnikovas – 64:54. „Delikatesą“ pabudino Žilvinas Petraitis su komandos draugais ženkliai sumažinęs svečių deficitą – 62:64. „Petrochemai“ pabandžius nutolti – 68:62, „Delikatesas“ spurtavo ir išlygino rezultatą – 71:71 (38 min).

Prasidėjus paskutiniajai minutei po Ž.Petraičio baudų metimų svečiai pirmavo – 73:71. Šeimininkams nesurezgus sėkmingo išpuolio pražanga sustabdytas Mantas Pukinskas realizavo baudas – 75:71. Po to sekęs dar vienas netikslus jonaviečių išpuolis atėmė viltis iškovoti pergalę – 72:77.

Jonavos „Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 19 taškų, Aurimas Urbonas 11, Tomas Milinskas 10.

Joniškio „Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 21 taškas, Žilvinas Petraitis ir Aivaras Galkauskas po 13, Mantas Kadzevičius 12, Mantas Pukinskas 11.

2014-12-21 15:46