Šarūnas Vingelis rinko taškus svarbiu metu
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Edo Nickaus vadovaujamas Šakių „Zanavykas” (11-13) po permainingos ir atkaklios kovos savų žiūrovų akivaizdoje 98:84 (31:21, 20:26, 18:23, 29:14) nugalėjo Raseinių „Rasus” (10-14).

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai ir taiklių tolimų metimų dėka sužaidus keturias minutes nutolo 6:12. Čia pat šakiečiai atsakė spurtu 6-0 ir rezultatas tapo lygus 12:12, kas privertė Raseinių ekipos vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai tęsė sėkmingą atkarpą bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių susikrovė dviženklį pranašumą – 31:21.

Antrajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes komandas skyrė vos du taškai 37:35. Likusį laiką ir toliau vyko atkakli kova bei abi komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant trapiai šeimininkų persvarai – 51:47.

Ketvirtajame kėlinyje Taurantas Tamošiūnas pelnė penkis taškus iš eilės ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 74:70. Nors sužaidus beveik keturias minutes komandas skyrė vos du taškai 78:76, tačiau lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis Šarūnas Vingelis taikliais metimais varė varžovus į neviltį ir „Zanavykas” po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę rezultatu – 98:84.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 23 (2/3 trit., 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 18 (7/11 dvit., 18 naud. bal.), Artūras Lencevičius ir Taurantas Tamošiūnas – po 13.

Raseinių „Rasai”: Valdemaras Savostjanovas – 25 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Kurtinaitis – 19 (4/7 trit., 14 naud. bal.), Karolis Guščikas – 16 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.).

2014-12-21 14:46
Kaip cia gali buti keista, pasiziurekit kokis treneris toki ir rezultatai.
2014-12-21 12:42
as
Sakiu sudetis kone geriausia (kartu su Marijampole), bet abi komandos buksuoja..Keista kaip tokia sudetis gali gaut nuo Jazzo ar pasikraut nuo dublerių kur laksto 17-18metu vaikai.
2014-12-20 23:28