Laikinosios sostinės komandoje rezultatyvumu išsiskyrė amerikietis Malcolmas Hawkinsas
Šeštadienį susitiko dėl pakilimo iš NKL turnyro lentelės dugno kovojančios Vilniaus „Vilniaus“ (5-19) bei Kauno „JAZZ-Diremtos“ (4-20) komandos. Šiose rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę rungtynių minutę.

Rezultatyviose rungtynėse pergalę rezultatu 102:95 (20:21, 23:28, 26:25, 33:21) iškovojo kauniečiai. Jie liko paskutinėje turnyro lentelės vietoje, tačiau nuo artimiausio varžovo „Vilniaus“ juos skiria jau tik viena pergalė.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet tris tritaškius iš eilės pataikė Arūnas Sakalauskas ir persvėrė rezultatą „JAZZ-Diremtos“ naudai. Iš viso  Sakalauskas pelnė 19 taškų. Rezultatyviau už jį kauniečių gretose rungtyniavo tik Vaidas Trepočka ir Malcolmas Hawkinsas, įmetę atitinkamai 23 ir 21 tašką.

Vilniečių ekipoje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Vitalijus Lukša ir Jermaine'as Love'as, pelnę 24 ir 22 taškus. Andrew Fairas pridėjo 14, o Žydrūnas Kelys 13 taškų.

2014-12-22 18:59
donce
kugauda atgal i vilniu aba vilniui p.z.d :)
2014-12-20 23:53
beje
Dainys per ta puse rungtyniu taip apt pelne 13 tasku, tik kazkodel nepamineta. Gal bausmes uz 5 (technine) tesinys? :)
nepamineta
Rungtyniu luzis galejo ivykti dar antrajame kelinyje, kai E. Dainys issibaudavo ar buvo isbauduotas, 5 tech. deka.
2014-12-20 23:47