Rajonas Rondo apsivilko Dalaso ekipos marškinėlius
Nuotr. AFP - Scanpix
Dalaso „Mavericks“ (20-8) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 99:93 (21:25, 21:22, 33:30, 24:16) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (17-11) krepšininkus.

Dalaso klubo gretose debiutavo Rajonas Rondo. Įžaidėjas per 34 minutes surinko 6 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ šiame susitikime vertėsi be Timo Duncano ir Manu Ginobilio, kuriems Greggas Popovichius nusprendė suteikti poilsio po dviejų trimis pratęsimais pasibaigusių mačų paeiliui.

San Antonijaus ekipai taip pat negalėjo padėti Tony Parkeris, Tiago Splitteris, Danny Greenas ir Kawhi Leonardas. Be lyderių žaidę NBA čempionai patyrė jau ketvirtąją pralaimėjimą iš eilės.

„Mavericks“ į pergalę atvedė puikus Monta Elliso žaidimas. Gynėjas iš viso pelnė 38 taškus, iš kurių 11 –   paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš San Antonijaus, tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko išlyginti žaidimą, todėl antrojoje rungtynių dalyje užvirė atkakli kova.

Likus žaisti 2 minutes 2 taškų pranašumą (93:91) turėjusi „Spurs“ ekipa sustojo. Ellisas išlygino rezultatą, o netrukus jį ir persvėre. NBA čempionai į tai atsakė trimis klaidomis iš eilės ir atsiveikino su viltimis pasiekti pergalę.

„Mavericks“: Monta Ellisas 38, Chandleris Parsonsas 16 (11 atk. kam.), Dirkas Nowitzki ir Devinas Harrisas po 13.

„Spurs“: Marco Bellineli 21, Aronas Baynesas 16 (10 atk. kam.), Mattas Bonneris ir Cory Josephas po 14, Kyle‘as Andersonas 11.

Rungtynių vaizdo reportažas

2014-12-21 19:44
Keista matyt Rondo su Mavericks apranga,bet teks pratintis prie to.

--
2014-12-21 16:53
kitos rungtynės Mavs - Hawks... Rondo prieš Rondo Jr.
2014-12-21 15:06
Kentas
Rondo valdo

--
+1
2014-12-21 11:57
Doncenu ka mavsai nauji chempionai!!!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

jo jo, tikri cempionai - namie vos vos sugebejo laimet pries antra diena losianciu Spursu suola, ir tai tik del nesveikai pakritusiu Elliso nesamoniu. :) turejo nusluot Spursus tokiom aplinkybem.
Will
Spurs tai nepaprastai susizaidus, losia atsarginiai ir visada vos nelaimi.. nemanau, kad jiem labai svarbi vieta sezono metu, per PO viskas atsiskleis

--
2014-12-21 11:02
R.D.
Gaila, kad Spurs pateko ne tik į pralaimėjimų etapą, bet ir į traumų, tačiau negalima neatsistebėti jų potencialu, kuomet lošia visas suolas ir per Marytės plauką vos nepakrauna Mavs'ams. Sezono gale Popas galės leisti tiesiog bet ką kaip lygiavertį keitimą bet kam.
2014-12-21 10:56