Dvigubą dublį surinkęs LaMarcusas Aldridge'as vedė Portlando ekipą į pergalę
Nuotr. AP - Scanpix nuotr.
Portlando „Trail Blazers“ pratęsė pergalių seriją iki penkerių laimėtų rungtynių. Terry Stottso auklėtiniai išvykoje 114:88 (32:17, 30:27, 32:18, 20:26) nepaliko vilčių Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams.

Svečiams iš Portlando pavyko visiškai iš žaidimo išjungti varžovų lyderį Anthony Davisą, kuris per 28 minutes pelnė 7 taškus (3/14 dvitaškiai, 1/1 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius. Tiesa, aukštaūgis sėkmingai žaidė gynyboje ir blokavo 5 varžovų metimus.

„Trail Blazers“ klubui pavyko sustabdyti ir kitus du „Pelicans“ lyderius Jrue Holiday bei Tyreke Evansą, kurie pelnė po 6 taškus.

LaMarcuso Aldridge‘o vedama Portlando ekipa dominavo nuo pirmųjų rungtynių minučių ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 32 taškai – 94:62.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, o jo metu Stottsas į aikštelę jau nebeišleido savo lyderių Aldridge‘o bei Damiano Lillardo.

„Pelicans“ šiame susitikime iš žaidimo atakavo vos 35 proc. (30/85), o jų varžovai – 53 proc. taiklumu (48/90).

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge‘as 27 (12 atk. kam.), Damianas Lillardas 17, Chrisas Kamanas 16, Thomas Robinsonas 12, Nicolas Batumas 11.

„Pelicans“: Austinas Riversas 21, Ryanas Andersonas 16, Alexis Ajinca 10 (13 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas

2014-12-21 13:04
galvojau,kad blazers bus pavarge po sunkiu rungtyniu pries spurs ir atiduos pergale pelicanams,bet nieko panasaus,pelicanai buvo sutriuskinti.P.s.uz blazers koeficientas buvo beveik 3.