Eurolygos debiutantai iškovojo dešimtąją pergalę Eurolygoje. Maskvos „Dinamo" klubas išvykoje 76:72 (18:23, 13:12, 29:22, 16:15) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ ekipą.

Per nuo pat pirmųjų minučių taškas į tašką vykusią kovą, nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Nors Rusijos klubas trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo 6 (60:54) taškų persvarą, „Efes Pilsen“ po trijų Drew Nicholaso realizuotų baudos metimų bei Horace'o Jenkinso tritaškio rezultatą išlygino.

Per ketvirtąjį kėlinį „Dinamo" turėjo nežymų pranašumą, įvairiau puolė bei tiksliau rengdavo savo atakas, tuo tarpu „Efes Pilsen“, daugiausia Jenkinso bei Nicholaso, pastangomis varžovus vijosi metimais iš tolimų distancijų.

Paskutinėmis ketvirtojo ketvirčio minutėmis „Dinamo“ ekipai pergalę užtikrino Bojano Popovičiaus bei Traviso Hanseno taiklūs baudų metimai. Desperatiški turkų bandymai pasivyti varžovus nebuvo veiksmingi.

Ši pergalė garantavo „Dinamo“ antrąją vietą A grupėje bei pirmąjį burtų traukimo ceremonijos krepšelį, kuriame taip pat bus Maskvos CSKA, Vitorijos „Tau Ceramica“ bei Atėnų „Panathinaikos“.

Tuo tarpu „Efes Pilsen" ekipa, iškovojusi 8 pergales ir patyrusi 6 pralaimėjimus, A grupėje užėmė ketvirtą vietą.

„Efes Pilsen“: Horace'as Jenkinsas 25, Ermalis Kuqo 16 (6 atk. kam.), Drew Nicholasas 13.

„Dinamo“: Antonis Fotsis 18, Travisas Hansenas 16, Lazaros Papadopulous 14 (6 atk. kam.).