Anthony Davisas buvo nesulaikomas
Nuotr. AP – Scanpix
Nesustabdomai žaidęs Anthony Davisas pelnė 38 taškus ir atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-13) komandą į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Monty Williamso auklėtiniai išvykoje 101:99 (25:28, 28:20, 23:33, 25:18) tik po atkaklios kovos nugalėjo be čiurnos skausmus pajutusio Kevino Duranto likusią Oklahomos „Thunder“ (13-15) ekipą.

Anthony  Davis
PTS 38 | REB 12 | AS 2 | BS 3 | EFF 43
Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, iš vidutinio nuotolio pataikęs Russellas Westbrookas išlygino rezultatą (99:99).

Tačiau tada Davisas kitoje atakoje Westbrooko klaidą pavertė dviem taškais dėjimu iš viršaus ir sugrąžino minimalią persvarą „Pelicans“ komandai (101:99).

Per likusias daugiau nei dvi minutes nė vienos ekipos žaidėjams nepavyko pelnyti taškų, o paskutinės „Thunder“ ekipos atakos smaigalyje atsidūrusio Westbrooko metimas iš toli buvo netikslus ir finalinė rungtynių sirena skelbė svečių pergalę.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Davisas pataikė 16 dvitaškių iš 21, 6 baudas iš 7, prametė vieną tritaškį, atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 43 naudingumo balus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (10/27 metimų, 8 rez. perd.), Reggie Jacksonas 19, Perry Jonesas 12, Stevenas Adamsas 12 (10 atk. kam.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 38 (12 atk. kam.), Ryanas Andersonas 14, Tyreke'as Evansas 12, Jrue Holiday 11 (15 atk. kam.), Alexis Ajinca 10.