Bolonijos „Climamio“ buvo arti tikslo, tačiau lietuvių tritaškiai atvėrė TOP 16 duris Sopoto „Prokom Trefl“ ekipai. Paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse lenkai savo aikštėje 78:84 (16:24, 26:13, 10:20, 26:27) nusileido italams, tačiau vis tiek pateko į kitą etapą.

Abi komandos surinko po 5 pergales ir 9 pralaimėjimus, tačiau Sopoto ekipa buvo laimėjusi pirmąjį tarpusavio mačą 14 taškų skirtumu, todėl šįkart turėjo nepralaimėti didesniu skirtumu.

Ketvirto kėlinio viduryje „Climamio“ buvo atitolę iki 10 taškų (76:57), bet Donatas Slanina pataikė du tritaškius iš eilės ir skirtumas sumenko iki 6 taškų – 63:69. Į Davido Bluthenthalio tritaškį Tomas Pačėsas taip pat atsakė tolimu metimu, Slanina vėliau pataikė dar vieną tolimą metimą ir komandas teskyrė 5 taškai – 71:76.

Nors ir pralaimėję, lenkai pateko į kitą etapą. Jie tapo vos antra komanda per visą Eurolygos istoriją, iškopusia į kitą etapą vos su 5 pergalėmis.

Rezultatyviausias iš lietuvių lenkų gretose buvo Slanina, per 22 minutes pelnęs 15 taškų (1/3 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą syklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 34 minutes pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Pačėsas per 10 minučių pelnė 3 taškus (1/1 tritaškio), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

„Climamio“: Vassilis Evtimovas 21 (15 atk. kam.), Tyusas Edney ir Davidas Bluthenthalis po 17, Stefano Mancinelli 16.

„Prokom Trefl“: Christianas Dalmau 18, Donatas Slanina 15, Michaelis Andersenas 10.