Jonui Valančiūnui iki dvigubo dublio pritrūko atkovoto kamuolio
Nuotr. AP - Scanpix
Jonas Valančiūnas žaidė rezultatyviai, tačiau Toronto „Raptors“ (22-7) ekipai nepavyko pratęsti pergalių serijos iki septynių paeiliui laimėtų susitikimų. Dwane‘o Casey auklėtiniai išvykoje 120:129 (33:33, 33:27, 17:20, 37:49) suklupo prieš Čikagos „Bulls“ (18-9) krepšininkus.

Čikagos ekipą į pergalę vedė po ligos į rikiuotę sugrįžęs Derrickas Rose‘as. Įžaidėjas per 31 minutę pelnė 29 taškus, atkovojo 2 atšokusius kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Raptors“ dar turėjo 12 taškų pranašumą (80:68), tačiau tuomet „Bulls“ spurtavo 12:0 ir išlygino rezultatą.

Ketvirtajame kėlinyje „Bulls“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Priešnuodžių šeimininkų puolimui negalėję rasti „Raptors“ krepšininkai paleido varžovus į priekį. Likus žaisti 2 minutes „Bulls“ pranašumas tapo dviženklis – 113:103.

Paskutinėmis minutėmis Toronto ekipa bandė gelbėtis pražangomis, tačiau „Bulls“ žaidėjai užtikrintai mėtė baudų metimus ir pasiekė pergalę bei rekordą. Paskutiniajame kėlinyje pelnyti 49 taškai yra geriausias rezultatas Čikagos klubo istorijoje.

Valančiūnas aikštelėje praleido 33 minutes, per kurias surinko 20 taškų (8/18 dvitaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 34, Jonas Valančiūnas 20 (9 atk. kam.), Terence‘as Rossas 17, Jamesas Johnsonas 16, Patrickas Pattersonas (9 atk. kam.) ir Louisas Williamsas po 12.

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 29, Jimmy Butleris 27 (11 atk. kam.), Aaronas Brooksas 17, Pau Gasolis (9 atk. kam.) ir Joakimas Noah po 14, Nikola Mirotičius 12.

Rungtynių vaizdo reportažas

2014-12-23 18:13
Prieš vieną geriausią Rytų konf. komandų bei priekinių linijų Jonui sumest 20 taškų yra tikrai puikus pasiekimas, o tie gauti blokai tiesiog natūralus dėsningumas, kurių visiškai nereikia sureikšmint. Juos būtų gavęs bet kuris kitos NBA komandos aukštaūgis, nes visgi priekinė linija Buliuose nevaikiška.
2014-12-23 14:04
as
Jonas labai gerai zaide, tik vienoj atakoj gavo ar tris blokus is eiles kitoj du ir susidare daug metimu - 18 ir daug gautu bloku, bet bendras vaizdas tikrai geras buvo, neveltui ji paskutinem minutem isleido

--
2014-12-23 12:59
Ne Raptors pries Bulls laimet. Jei sustiks po, laimes serija pastarasis.

--
2014-12-23 12:05
Heh jonas 18 metimu wow :) tai ir primete tu tasku,neblogai,butleris tikrai gerai atrodo panasu kad bus labiausiai patobulejas krepsininkas jei taip toliau,miroticius stebina,pirmas sezonas o vaizdo ne tik kad negadina bet dazniausiai gautas progas isnaudoja
2014-12-23 11:19
gavo laiko norma ir suziade taip kaip dauguma cia nori ir tie 20 tasku bei 9 atkovoti. sakau norma. o tie 6 blokai tai trukumas judesiu arsenalo ir pasigauna nes labai tiesmukas jonas nu reiktu ja i hiustona pas olajuvona pasitreniruot gal tas ka is jo isspaustu :D
2014-12-23 11:03
prasileisti 49 pts per kėlinį - juokauja jie gal...

kosmosas kažkoks: įmeti per kėl 37 pts, bet pralaimi tą kėl 12 pts - nu net skamba nesamoningai...
+1
2014-12-23 10:46
Na Raptors tikrai gerai ziade, galima sakyt iki trecio kelinio Bulls tik prisivydavo tie ir vel padidindavo skirtuma, bet ketvirtas kelinys jau kita kalba buvo. Rose ymete viska, Miroticius vel puikiai padirbejo su Brooksu :)
2014-12-23 09:35
kokia dar klaida tiesiog pramestas metimas, gavus bloka ir pats dar gali nusiimt savo kamuoli ar kitas paiimt zodziu nesamone
2014-12-23 09:20
AnonimasTai dabar pagal basketnews gavimas bloko = -2eff netaiklus metimas + rbs, kas cia per durnas skaiciavimas pas jus

gautas blokas + klaida tai -2, o kitam išrašytas blokas + perimtas ar atkovotas tai +2
2014-12-23 08:52
-1
2014-12-23 08:12
Kas tik netingejo, tas ir blokavo Jona....
+3
2014-12-23 07:16
Jei jau 4kėl praleido 49 taškus, tai gynyba turėjo būti kiaura kaip rėtis. Prieš tai rez buvo lygus, todėl bijau, kad kaltas nuovargis.