Majamio „Heat" (21-25) ekipos gynėjas Dwyane'as Wade'as per rungtynes su Klivlendo „Cavaliers" (26-20) prarado net 12 kamuolių ir pasiekė vieną liūdniausių karjeros rekordų. Vis dėlto Wade'as surinko net 41 tašką, 24 iš jų per ketvirtą kėlinį, ir išplėšė „Heat" ekipai pergalę 92:89 (17:16, 21:25, 20:25, 34:23).

„Žinojau, kad privalau žaisti geriau", – po rungtynių prisipažino Wade'as ir įrodė tai per ketvirtą mačo ketvirtį.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 minutes po Erico Snow dvitaškio „Cavaliers" pirmavo 12 taškų skirtumu (76:64), tačiau Klivlendo klubą nužudė Wade'as.

Netrukus jis pelnė 8 taškus iš eilės ir „Heat" sumažino deficitą iki 4 (72:76), o likus žaisti 46 sekundes Majamio ekipos žvaigždė reidu po krepšiu išvedė „Heat" į priekį (86:84). Wade'as pelnė 12 paskutinių savo ekipos taškų.

„Jis yra didis žaidėjas. Didis nesavanaudiškas žaidėjas ir mes esame pasirengę jam padėti", – tvirtino „Heat" vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas.

Per mačą su „Cavaliers" Wade'as pataikė 23 baudų metimus ir pasiekė visų laiku Majamio ekipos rekordą.

Nepaisydamas kojos piršto traumos į aikštę išbėgęs „Cavaliers" lyderis LeBronas Jamesas pelnė 17 taškų, tačiau prametė net 5 baudų metimus, kurių 3 – per paskutinę mačo minutę.

„Turėjome visas galimybes laimėti, – pareiškė Jamesas. – Prisiimu visą kaltę dėl nesėkmės".

Starto penkete rungtynes pradėjęs Žydrūnas Ilgauskas pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Heat": Dwyane'as Wade'as 41 (12 kld.), Shaquille'as O'Nealas 16 (8 atk. kam.), Jasonas Kapono 13.

„Cavaliers": Danielis Gibsonas 19, LeBronas Jamesas 17 (9 rez. perd.), Drew Goodenas 11 (9 atk. kam.), Aleksandras Pavlovičius 10.