Pau Gasolis surinko dvigubą dublį
Nuotr. USA Today – Scanpix
Kobe Bryantas netikėtai praleido antras rungtynes iš eilės, tačiau šį kartą jo ekipa pergale nesidžiaugė. Los Andželo „Lakers“ (9-20) Kalėdų vakarą išvykoje 93:113 (24:27. 23:31, 30:25, 16:30) nusileido Čikagos „Bulls“ (20-9) komandai.

Tik prieš pat mačą buvo paskelbta, kad Bryantas praleis rungtynes „dėl amžiaus“. Taip krepšininkui buvo leista pailsinti skaudamus kelius ir Achilo sausgyslę.

Ir nors prieš tai rungtynėse su „Golden State Warriors“ Los Andželo krepšininkai sugebėjo pateikti staigmeną žaisdami be Bryanto, šį kartą nieko panašaus nebuvo.

Pau Gasolis, žaisdamas prieš buvusią komandą, pelnė 23 taškus, o „Bulls“ dar iki ilgosios pertraukos įgijo 16 taškų pranašumą.

Nors po ilgosios pertraukos „Lakers“ buvo priartėję iki vieno metimo, tačiau galingai sužaistas ketvirtasis kėlinys sudėjo visus taškus.

„Tai buvo keistos rungtynės. Be abejo, visų pirma tai buvo labai emocingas mačas, nes atsidūriau priešingoje pusėje komandos, kurioje žaidžiau tiek daug metų ir su kuria tiek daug pasiekėme“, – po dvikovos prisipažino Gasolis.

Jis „Lakers“ komandoje rungtyniavo 6 su puse sezono ir du kartus tapo NBA čempionu.

Vasarą ispanas sudarė trejų metų sutartį su „Bulls“, nors Bryantas įkalbinėjo likti Los Andžele.

„Bulls“: Pau Gasolis 23 (13 atk. kam.), Jimmy Butleris 21, Derrickas Rose'as 20, Nikola Mirotičius ir Aaronas Brooksas po 13.

„Lakers“: Wesley Johnsonas 19, Jordanas Hillas 16, Carlosas Boozeris 14, Edas Davisas 13 (14 atk. kam.), Wayne'as Elingtonas 12.

2014-12-26 16:24
Gražios rungtynės :) Labiausiai kas stebina, tai Rose, kad ir po tokių traumų vis tiek staigumas nerealus, sprogstamoji jėga ir greitis tiesiog didžiuliai :)
2014-12-26 12:53