Rajonas Rondo sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Dalase
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Dar kartą be Kobe Bryanto rungtyniavusi Los Andželo „Lakers“ (9-21) komanda stipriai priešinosi Dalaso „Mavericks“ (21-10) krepšininkams, bet pastarieji į priekį vedami Rajono Rondo namuose pasiekė sunkią pergalę 102:98 (26:19, 22:23, 24:20, 30:36).

„Mavericks“ pradėjo mačą laimėdami keturių minučių atkarpą 14:2, bet „Lakers“ nesutriko ir rado žmonių galinčių pelnyti taškus. Jau antrajame ketvirtyje Jeremy Lino metimas rezultatą išlygino (30:30).

Po pertraukos šeimininkai startavo 8:0 ir atrodė, jog žygiuoja lengvos pergalės link (58:43). Bet sėkmingai žaidė Carlosas Boozeris, o galiausiai iš toli prisišaudė Nickas Youngas ir jau ketvirtojo kėlinio viduryje komandas teskyrė 5 taškai (75:80).

Du Charlie Villanuevos ir vienas Rondo tritaškis dar sykį atitolino „Mavericks“ (95:79). Likusias 4 minutes „Lakers“ sužaidė 19:7, bet šio spurto pergalei nepakako.

Rondo sužaidė rezultatyviausias rungtynes Dalaso komandos gretose. Įžaidėjas pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Rajonas Rondo 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Monta Ellis ir Tysonas Chandleris (12 atk. kam.) po 15, Dirkas Nowitzki 14, Charlie Villanueva 13, Chandleris Parsonsas 12.

„Lakers“: Carlosas Boozeris 18, Nickas Youngas 15, Wayne‘as Ellingtonas ir Jordanas Hillas (10 atk. kam.) po 12, Wesley Johnsonas 11 (10 atk. kam.), Edas Davisas 10 (11 atk. kam.).

2014-12-27 14:37
JustasJei ne chandleris mavsuose butu siuo metu pati zaviausia lygos komanda. Tiesiog to rednecko suvirskinti neeina

jei ne jis, Mavsai siuo metu butu pati kiauriausia komanda lygoje, nes priekis praktiskai tik ant jo ir laikosi.
2014-12-27 14:18