Evanas Fournier džiaugiasi taikliu metimu Nuotr.: AFP-Scanpix
LeBronas Jamesas pasižymėjo 29 taškais Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Rajonas Rondo sužaidė geriausias savo rungtynes Dalase Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Kobe Bryantas ir vėl nerungtyniavo Nuotr.: AP-Scanpix
Dirkas Nowitzki pakilo į 8 vietą visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

Neeilinis Kennetho Fariedo pasirodymas, blogiausias San Antonijaus „Spurs“ mėnuo ir Russello Westbrooko serija – tai ir daugiau – gruodžio 27-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Gruodžio 27-iosios rungtynių apžvalga

DEBIUTAS. Joshas Smithas debiutavo Hjustono „Rockets“ komandoje pakildamas nuo atsarginių suolo, tačiau krepšį atakavo daugiausiai kartų komandoje (21) ir buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą (21 taškas). „Rockets“ per pratęsimą 117:111 palaužė Memfio „Grizzlies“.

BLOGIAUSIAS MĖNUO. Šis gruodis San Antonijaus „Spurs“ komandai yra blogiausias per Timo Duncano erą. „Spurs“ pralaimėjo 9 kartus per 15 rungtynių ir jau patyrė daugiau nesėkmių nei bet kurį kitą mėnesį nuo 1997 metų balandžio. Be to, 18 pergalių per pirmas 31 rungtynes taip pat yra blogiausias „Spurs“ startas nuo tada, kai Duncanas 1997 metų vasarą papildė klubą.

GALINGAI. Denverio „Nuggets“ puolėjas Kennethas Fariedas praėjusią naktį pelnė 26 taškus ir atkovojo 25 kamuolius, taip tapdamas pirmu žaidėju „Nuggets“ istorijoje, per vienas rungtynes surinkusiu tokius rodiklius. „Nuggets“ namie 106:102 pranoko Minesotos „Timberwolves“.

TIEK PAT. Mivokio „Bucks“ praėjusią naktį 107:77 sutriuškino Atlantos „Hawks“ ir iškovojo penkioliktą pergalę šį sezoną (15-15). Per visą praėjusį sezoną „Bucks“ buvo laimėję vos 15 kartų.

TOBULAI. „Bucks“ į pergalę vedė Jaredas Dudley, pataikęs visus 10 metimų iš žaidimo. Jis tapo antruoju žaidėju šį sezoną, pataikiusiu visus 10 metimų.

BE SMITHO. Žaisdami pirmas rungtynes be atleisto Josho Smitho, Detroito „Pistons“ pelnė daugiausiai taškų šį sezoną ir 119:109 pranoko Indianos „Pacers“. Tai buvo ir pirmos rungtynės šį sezoną, kai „Pistons“ krepšį atakavo geresniu nei 50 proc. taiklumu (54,7).

PUSANTROS SEKUNDĖS. Bostono „Celtics“ neturėjo minutės pertraukėlių, iki rungtynių pabaigos buvo likusios 1,5 sekundės, jie atsiliko dviem taškais ir išsimetinėjo kamuolį iš po savo krepšio. Tokiomis sudėtingomis sąlygomis jie sugebėjo beveik išplėšti pergalę – Geraldas Wallace'as permetė kamuolį per visą aikštę ties tritaškiu stovinčiam Jaredui Sullingeriui ir šis gavo puikią progą metimui, bet nepataikė. Bruklino „Nets“ laimėjo 109:107.

PAGARBA. Bostono gyventojai šiltai prisimena Keviną Garnettą. Šiam rungtyniaujant „Nets“ komandoje, bostoniečiai plojimais sutikdavo kiekvieną Garnetto pataikytą metimą į „Celtics“ krepšį. Priežastis paprasta – tai galėjo būti paskutinės Garnetto rungtynės Bostone prieš baigiant karjerą.

SUNKIAI SULAIKOMAS. Russellas Westbrookas praėjusią naktį per 25 minutes pelnė 29 taškus ir atvedė Oklahomos „Thunder“ į pergalę prieš Šarlotės „Hornets“ (98:75). Tai buvo vienuoliktos iš eilės Westbrooko rungtynės, kuriose jis pelnė bent 25 taškus (ilgiausia tokia jo serija karjeroje).

VIENAS PRIEŠ VISUS. LeBronas Jamesas ketvirtajame kėlinyje vienas pats pelnė daugiau taškų (15) nei visa Orlando „Magic“ komanda (14) ir atvedė Klivlando „Cavaliers“ į pergalę 98:89. Tokio žaidimo priežastis – konfliktas su „Magic“ puolėju Tobiasu Harrisu, su kuriuo Jamesas trečiajame kėlinyje apsižodžiavo ir buvo nubausti techninėmis pražangomis. „Tai mane užvedė. Šį vakarą buvau ramybės būsenoje, tačiau ši būsena buvo išjungta po to, ką jis man pasakė“, – aiškino Jamesas.

PAKILO. Dirkas Nowitzki toliau kyla rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų lentelėje. Praėjusią naktį jis aplenkė Elviną Hayesą ir dabar pagal šį rodiklį yra aštuntas (27,322 taškai).

BE PRIEKINĖS LINIJOS. Portlando „Trail Blazers“ mače su Filadelfijos „76ers“ vertėsi be LaMarcuso Aldridge'o (peršalimas), Chriso Kamano (vaiko gimimas) ir Robino Lopezo (lūžusi ranka), tačiau neturėjo didesnių problemų ir iškovojo pergalę 114:93.

SUGRĮŽIMAS. Buvęs Sakramento „Kings“ įžaidėjas Isaiah Thomasas pirmą kartą su Fynikso „Suns“ komanda viešėjo Sakramente po to, kai vasarą persikėlė į kitą miestą. Jis pelnė 17 taškų, o jo naujoji komanda įveikė senąją 115:106.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Sacramento Kings Phoenix Suns 106-115 stat »
Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers 114-93 stat »
Denver Nuggets Minnesota Timberwolves 106-102 stat »
Dallas Mavericks Los Angeles Lakers 102-98 stat »
Oklahoma Thunder Charlotte Hornets 98-75 stat »
New Orleans Pelicans San Antonio Spurs 97-90 stat »
Memphis Grizzlies Houston Rockets 111-117 stat »
Detroit Pistons Indiana Pacers 119-109 stat »
Atlanta Hawks Milwaukee Bucks 77-107 stat »
Orlando Magic Cleveland Cavaliers 89-98 stat »
Boston Celtics Brooklyn Nets 107-109 stat »

Dienos rekordai:

Hardenas
Hardenas
Daugiausia naudingumo balų: Jamesas Hardenas (42)
Daugiausia pelnytų taškų: Jamesas Hardenas (32)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Kennethas Fariedas (25)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Mo Williamsas (13)
Daugiausia perimtų kamuolių: Jaredas Dudley, Nerlensas Noelis ir Marcusas Smartas (4)
Daugiausia blokuotų metimų: Anthony Davisas, Alexas Lenas, Milesas Plumlee (5)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Wesley Matthewsas (7)

2014-12-28 00:24
Kazkoks nesamoningas Top10. KUR MUSU DIEVAITIS?!
2014-12-27 20:54
Spursam blogiausias menuo dar nesibaige, ir jis gali baigtis dar blogiau - poryt Rockets, po dvieju dienu Grizzlies ir kita diena vel Pelicans, nuo kuriu jau abukart siemet gavo. jei Parkerio nebus, Spursam potencialiai nusimato dar 3 pralostos varzybos.
+1
2014-12-27 13:50
Nei ESPN nei NBA.Ccom neraššo, kad asistavęs 8 kartus LBJ surinko 6 tūkstantąjį asistą, taip tapdamas vos aštuntu istorijoje, kurie per karjerą atliko ne tik 6 tūkst. perdavimų, bet ir bent 6 tūkst. kartų atkovojo kamuolį. Iš to aštuntuko M.Johnson. J.Kidd ir S.Pippen, skirtintai nei jau LeBron James, nėra įmetė 20 tūkstančių taškų. Kiti penki tai Kobe "Black Mamba" Bryant,Oscar Big O Robertson ir John Hondo Havlicek ir Clyde "the Glide" Drexler
+2
2014-12-27 13:34
lol
pasiilgau nba pulso ;D bet istiko galetumet anksciau ji padaryti, nes daznai neiskentes nueinu i nba. com ir perziuriu visus idomesniu rungtyniu video su graziausiais epizodais ir rezultatais