Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai namie 71:65 (15:26, 23:12, 15:18, 18:9) palaužė Talino „Kalev/Cramo“ komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Talino krepšininkai, kurie jau pirmojo kėlinio pabaigoje buvo susikrovę solidų 13 taškų pranašumą (26:13), visgi aikštės šeimininkai nepalūžo ir laimėję antrąjį kėlinį 23:12 išlygino rezultatą.

Po ilgosios pertraukos kiek labiau susikaupę atrodė estai. Jie trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir susigrąžino 10 taškų pranašumą (48:38), tačiau sumaniai puolime žaidę kėdainiškiai ketvirtojo kėlinio viduryje dar kartą sugebėjo išlyginti rezultatą (62:62).

Likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę „Nevėžio“ pranašumas buvo tik 2 taškai (67:65), tačiau estams daugiau taškų šiose rungtynėse pelnyti nepavyko, o taikliai baudas metę aikštės šeimininkai įtvirtino savo pergalę.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 16 taškų, Tomas Rinkevičius 15, Žydrūnas Stankus 13, Valdas Kaukėnas 11 (10 atk. kam.).

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 23 taškai (12 atk. kam.), Kristijanas Kanguras 12, Valmo Kriisa 11, Kendrickas Johnsonas 8.

Nu taip ir turi but! Pats esu Kedainietis ir sergu uz ,,Nevezi'' Va Sirutavicius maladiec pavaro.