Mike'as Conley nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. AFP - Scanpix
Memfio „Grizzlies“ (22-8) svečiuose 103:95 (27:16, 30:25, 15:28, 31:26) palaužė Majamio „Heat“ (14-17) ir nutraukė ketverių iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją.

25 taškus pelnęs „Heat“ lyderis Dwyane‘as Wade‘as šiame susitikime peržengė 18 tūkst. pelnytų taškų ribą, o klubo puolėjas Danny Grangeris surinko 18 taškų ir sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes per pastaruosius dvejus metus.

Vis dėlto pergalei pasiekti to buvo maža. Svečiai galingai pradėjo rungtynes, o po dviejų iš eilės taiklių Mike‘o Conley tolimų metimų „Grizzlies“ trečiojo kėlinio pradžioje jau turėjo 19 taškų pranašumą – 60:41.

„Heat“ nepasidavė ir atkūrė intrigą. Atkarpą 23:5 laimėję šeimininkai iki kėlinio galo sumažino atsilikimą iki minimumo – 64:65.

Majamio ekipa atkakliai priešinosi ir paskutiniajame kėlinyje. Likus 22 sekundėms iki mačo pabaigos komandas po Chriso Anderseno dėjimo skyrė vos 2 taškai – 97:95.

Tuomet Conley realizavo du baudų metimus (99:95), o pergalę Memfio klubui garantavo Marcas Gasolis, kuris likus žaisti 14 sekundžių blokavo Mario Chalmerso metimą ir privertė varžovus pamiršti pergalę.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 24, Marcas Gasolis 22 (10 atk. kam.), Beno Udrihas 11, Tony Allenas ir Courtney Lee po 10.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 25 (7 rez. perd.), Danny Grangeris 18, Luolas Dengas 16, Chrisas Andersenas 13.