42 Kemba Walkerio taškų nepakako Šarlotės klubo pergalei
Nuotr. AFP - Scanpix
Kemba Walkeris sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, tačiau jo atstovaujama Šarlotės „Hornets“ (10-21) ekipa patyrė pralaimėjimą namuose. Steve‘o Cliffordo auklėtiniai 94:102 (18:22, 24:30, 26:29, 26:21) nusileido Orlando „Magic“ (12-21) krepšininkams.

Walkeris per 42 minutes į varžovų krepšį įmetė 42 taškus. Atakų organizatorius prie to pridėjo ir 7 rezultatyvius perdavimus bei 3 atkovotus kamuolius.

„Sužaidžiau karjeros rungtynes, tačiau to nepakako. Turime didelių spragų gynyboje, o varžovai jomis pasinaudojo“, – po susitikimo kalbėjo įžaidėjas.

„Magic“ dominavo beveik viso susitikimo metu. Didžiają mačo dalį Orlando ekipos persvara buvo dviženklė, o ketvirtojo kėlinio pradžioje ji pasiekė 15 taškų ribą – 85:70.

Rungtynių pabaigoje „Hornets“ kilo į lemiamą šturmą – po Walkerio taiklaus dvitaškio prasidėjus paskutinei minutei skirtumas aptirpo iki 5 taškų (92:97), tačiau „Magic“ žaidėjai užtikrintai mėtė baudų metimus ir nebeleidę varžovams dar labiau priartėti šventė pergalę.

„Hornets“: Kemba Walkeris 42 (7 rez. perd.), Alas Jeffersonas 14 (9 atk. kam.), Michaelas Kiddas-Gilchristas ir Marvinas Williamsas po 9.

„Magic“: Nikola Vučevičius 22 (11 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 21, Evanas Fournier 12, Benas Gordonas ir Elfridas Paytonas (8 rez. perd.) po 11.