Jimmy Butleris pelnė 33 taškus
Nuotr. AP - Scanpix
Čikagos „Bulls“ (21-9) namuose 107:100 (23:25, 26:20, 31:26, 27:29) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (15-15) klubą ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

Čikagoje užaugęs „Pelicans“ lyderis Anthony Davisas pirmą kartą karjeroje žaidė „United Center“ arenoje vilkėdamas Naujojo Orleano komandos marškinėlius. Vidurio puolėjas per 40 minučių pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Bulls“ į pergalę vedė rimtai į labiausiai patobulėjusio krepšininko apdovanojimą pretenduojantis Jimmy Butleris, kuris per 36 minutes į varžovų krepšį įmetė 33 taškus bei pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmojoje rungtynių dalyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti – 80:71. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Bulls“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir įgiję solidų pranašumą (91:75) užsitikrino pergalę.

„Bulls“: Jimmy Butleris 33, Derrickas Rose‘as 19, Aaronas Brooksas 13, Taj Gibsonas 12 (10 atk. kam.), Nikola Mirotičius 10.

„Pelicans“: Anthony Davisas 29 (11 atk. kam.), Tyreke Evansas 26, Jrue Holiday 19, Ryanas Andersonas 13.