DeMarcusas Cousinsas 9 iš savo 39 taškų pelnė pratęsimo metu
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
DeMarcusas Cousinsas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo vedama Sakramento „Kings“ (13-17) savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 135:129 (38:27, 29:31, 22:22, 28:37, 18:12) palaužė septintąją nesėkmę iš eilės patyrusią Niujorko „Knicks“ (5-27) komandą.

Cousinsas per 32 minutes pelnė 39 taškus, sugriebė 11 atšokusių kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Slogiai rungtynes pradėję „Knicks“ krepšininkai visų rungtynių metu buvo priversti vytis varžovus ir jiems pavyko tai padaryti ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Cole‘as Aldrichas likus žaisti 38 sekundes pataikė tritaškį  (115:117), o Timui Hardaway jaunesniajam perėmus kamuolį ir pelnius taškus greitoje atakoje rezultatas iki ketvirtojo ketvirčio galo likus 20 sekundžių tapo lygus – 117:117.

Lemiamos atakos metu Rudy Gay suklydo, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo pradžioje klubai žaidė taškas į tašką, tačiau jam artėjant link pabaigos „Kings“ spurtavo 11:0 ir iškovojo pergalę.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 39 (11 atk. kam.), Rudy Gay 29, Darrenas Collisonas 27 (10 rez. perd.), Nikas Stauskas 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 36 (11 atk. kam.), Timas Hardaway jaunesnysis 19, Cole‘as Aldrichas 18, Shane‘as Larkinas 14.

Rungtynių vaizdo reportažas

2014-12-29 09:46
biski cia perdejai,melo atakavo 45% taiklumu,o tai nera taip blogai+buvo naudingiausias komandoje.Tiesiog silpnai sukomplektuota komanda(amare+bargnani reikia atsikratyti,nes ju algos neatitinka ju zaidimo).
2014-12-28 17:19