Kobe Bryantas grįžo į rikiuotę
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
Kobe Bryantas grįžo į aikštelę, tačiau net ir su juo Los Andželo „Lakers“ (9-22) savo žiūrovų akivaizdoje 107:116 (28:26, 28:29, 25:33, 26:28) nusileido šeštą pergalę iš eilės iškovojusiems Fynikso „Suns“ (18-14) krepšininkams.

Bryantas per 32 minutes į „Suns“ krepšį įmetė 10 taškų, atkovojo 8 atšokusius kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Mano kojos jaučiasi geriau“, – po susitikimo sakė trejas rungtynes dėl nuovargio praleidęs 36 metų krepšininkas.

„Lakers“ geriau pradėjo rungtynes ir kurį laiką vertė varžovus vytis, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Suns“ pasivijo, o po didžiosios pertraukos visiškai perėmė iniciatyvą ir pradėjo bėgti į priekį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 13 taškų (94:81), tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki minimumo – 105:106.

Vis tik paskutinė dviejų minučių atkarpa Los Andželo ekipai klostėsi nesėkmingai, o šią atkarpą 10:2 laimėję svečiai iš Fynikso šventė pergalę.

„Lakers“: Nickas Youngas 21, Jeremy Linas 19, Wesley Johnsonas 14, Edas Davisas 11 (8 atk. kam.), Kobe Bryantas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Ronnie Price‘as po 10.

„Suns“: Goranas Dragičius 24, Ericas Bledsoe 22 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Isiah Thomasas 15, P.J. Tuckeris ir Markieffas Morrisas po 12.