Dvidešimt septintą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos(NBA) čempionate iškovojo Klivlendo „Cavaliers" (27-20) krepšininkai. Jie namie be vargo 101:81 (24:19, 26:15, 21:21, 30:26) įveikė vienus lygos autsaiderių Šarlotės „Bobcats" krepšininkus.

Per šias rungtynes aikštės šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos įgijo solidų 16 taškų pranašumą ir išlaikė jį iki mačo pabaigos. „Cavaliers" nekartojo klaidos, padarytos per vakar dienos mačą su Majamio „Heat" ekipa.

Tuomet per ketvirtą kėlinį išbarstę 12 taškų pranašumą ir Dwyane'ui Wade'ui per 12 minučių leidę pelnyti 24 taškus Klivlendo krepšininkai patyrė skaudų pralaimėjimą.

„Po tokio susitikimo negali būti jokių pasiteisinimų, – širdo „Bobcats" strategas Bernie Bickerstaffas. – Aš negaliu atpažinti savo komandos. Mes nepadarėme nieko, ką planavome prieš rungtynes ir leidome jiems atitrūkti".

Šis mačas Žydrūnui Ilgauskui nebuvo itin sėkmingas. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers": LeBronas Jamesas 18 (10 atk. kam.), Drew Goodenas 16, Larry Hughesas 13, Donyellas Marshalas 13, Andersonas Varejao 12 (13 atk. kam.).

„Bobcats": Geraldas Wallace'as 16, Adamas Morrisonas 14, Raymondas Feltonas 10.

O ko jūs norit iš Ilgo, veteranas jau, atlošė jau visą dešimtmetį NBA, plius traumos ir po truputi artėjanti senatvė.
2007-02-03
nu ziuriu ilgauskas kuo tolyn tuo prastyn vos 6 taskus besurenga... lietuvos zaidimas NBA smunka ... sarunas irgi negauna zaist, songailai trauma, kleiza vos kelioms minutems i aikste isbega, na tai ka cia ir bekalbet apie andriuskeviciu, sunku....