Krapikas: „Tuščia Stambulo arena – tikrai ne minusas“ (foto)

Laurynas Butkauskas
Laurynas Butkauskas
„BasketNews.lt“ korespondentas
2014-12-29 15:06

„Žalgiris“ Stambule žais tuščioje arenoje
„Žalgiris“ Stambule žais tuščioje arenoje
Nuotr. AFP-Scanpix
Kauno „Žalgirio“ komanda šiandien išvyko į Stambulą, kur rytoj žais pirmąsias Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynes su vietos „Galatasaray“ krepšininkais. Kartu su komanda į Turkiją išskrido ir po kalėdinių atostogų sugrįžęs Jamesas Andersonas, ant parketo turėtų pasirodyti ir nesunkią čiurnos traumą išsigydęs Willas Cherry.

„Sugrįžus į JAV buvo smagu pamatyti savo šeimą, atsipūsti psichologiškai. Tai buvo naudinga ir reikalinga išvyka, – kalbėjo beveik savaitę gimtinėje buvęs Andersonas – Žinau, kad vaikinai Lietuvoje taip pat turėjo keletą atostogų dienų.“

Be amerikiečio žalgiriečiai sužaidė dvejas LKL rungtynes ir Kūčių bei Kalėdų dienas praleido be krepšinio – į treniruotes jie susirinko šeštadienį.

Apie šventinį „Žalgirio“ laikotarpį ir be žiūrovų Stambule vyksiantį mačą Vilniaus oro uoste žurnalistams papasakojo vyriausiasis ekipos treneris Gintaras Krapikas.

– Kaip po trumpo atokvėpio pasiruošėte rungtynėms su „Galatasaray“?
– Kaip pasiruošėme, paaiškės per pačias rungtynes. Nors esame profesionalai, žiūrint iš kitos pusės, turėjome trumputes atostogas, susirinkome prieš dvi dienas. Ruošėmės planingai, esame visos sudėties. Willas Cherry, kuris buvo gavęs nedidelę traumą, dalyvavo treniruotėse ir yra pasiruošęs žaisti rytdienos mače.

– Stambulo komanda pasipildė keliais naujais krepšininkais. Turbūt tai apsunkino pasirengimą mačui?
– Be abejo, tokie dalykai nepadeda. Tačiau žinome, kad visą jų žaidimą tvirtai savo rankose laiko Carlosas Arroyo, kuriam padeda tiek Zoranas Ercegas, tiek Vladimiras Micovas. Taip pat labai gerai prie komandos pritapo naujas vidurio puolėjas Patricas Youngas. Kiti du žaidėjai prisijungė visai neseniai. Aleksą Maričių matėme žaidžiantį tik septynias minutes vietiniame čempionate, o Justinas Carteris apskritai nesužaidė dar nė vieno mačo „Galatasaray“ gretose. Bus įdomu pamatyti, kaip varžovų treneris juos integruos ir kokią rolę jiems paskirs.

– Kiek ilgesnes atostogas turėjo „Žalgirio“ lyderis Jamesas Andersonas. Kokios formos jis sugrįžo iį JAV?
– Kaip žaidėjui, kuris mums labai padėjo pirmoje sezono pusėje, jam buvau pažadėjęs: kaip bepasibaigtų mačas su Sasario „Dinamo“, tu gausi savaitėlę kalėdinių atostogų. Manau, kad būdamas profesionalas, jis atostogas praleido normaliai. Vakar žaidėjas jau dalyvavo treniruotėje ir atrodė taip, kad tų atostoginių dienų net nebuvo. Viskas puiku, dėl jo jaudinuosi mažiausiai.

– Koks apskritai buvo komandos šventinis režimas?
– Po paskutinių rungtynių su „Mažeikiais“ tris dienas ilsėjomės, o 27 d. susirinkome į treniruotę, ėmėme rengtis rungtynėms ir rytoj žengsime į aikštę.

– Kalbant apie visą „Top 16“ komandos grupę, kaip vertinate varžovus?
– Kai lieka 16 komandų ir jos pasidalija į dvi grupes, kiekvienoje iš jų lieka varžovų, kuriuos galima įveikti, o kitus reikia stengtis įveikti. Aš manau, kad tai normalus pogrupis 8 ekipų, su kuriomis reikia kovoti ir jas nugalėti.

– Ar Cherry jau „apsitrynė“ komandoje?
– Atvykus jaunam žaidėjui, kuris neturi patirties, nėra lengva integruotis į komandą. Juolab dabar buvo gavęs traumelę ir šiek tiek nedirbo su komanda, tačiau aš galvoju, kad su mūsų pagalba ir su Jameso Andersono pagalba, mes pasistengsime jį kuo geriau integruoti, kad žaidėjas pradėtų duoti naudos, kurios iš jo tikimės.

– Dėl Eurolygos skirtos nuobaudos mačas su „Galatasaray“ vyks tuščioje arenoje, be žiūrovų. Turbūt jums tai į naudą?
– Tokiose Pietų šalyse, kur komandos labai priklauso nuo savo fanų palaikymo, tai mums nebus minusas. Be abejo, kad sunkiau būtų žaisti pilnoje arenoje, kurioje žmonės triukšmingai palaikytų savus arba būtų nusiteikę prieš mus. Šiuo atveju mums turėtų būti lengviau.


Rodyti komentarus
1 2  »
2014-12-30 14:27
AKA_BossSitas zveris darys zalgirio pensininkus ir delios per galva visiems 15+ tasku 15 +atk kam padaryshttps://www.youtube.com/watch?v=MvJ5kGOz...


Is sio video supratau koks jis yra nerangus letas ir netechniskas mldc :DDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 18:48
sdfMarkaszkeista bus žiūrėt tuščią areną :D spėju ten net pėlės krabždesį galėsi girdėt :Dsaunu kad ritfaniai kelia zalgiui tv reitingus


čia jeigu kam tie reitingai naudingi tai viasatui :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 17:30
AKA_BossSitas zveris darys zalgirio pensininkus ir delios per galva visiems 15+ tasku 15 +atk kam padaryshttps://www.youtube.com/watch?v=MvJ5kGOz...


Dar pridek 15 perimtu bei 15 rez perdavimu kad galutinai visus itikintum koks esi nuostabus krepsinio zinovas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 17:06
CrossneptunCrossneptunSios rungtynes grazi eurolygos dovana krespsinio sirgaliams. Senieji metai gali baigtis tiesiog pasakiskai.Tu tiesus, lasara. Vakarykste Kaledine Neptuno dovana visai LIETUVAI buvo tiesiog nuostabi ant tiek kad net apsimesdamas neptunfaniu tu neisdrysai pasirodyti bei pasidziaugti Neptuno pergale, loche.As neturiu nieko pries pries rytfanius, nes jie nemaise mano palaikomo Neptuno su sudais eurolygoje. Pats prisimink, kaip dziaugeisi Neptuno pralaimejimais eurolygoje. Geda turetu buti tau, jaunuoli.Nu taip, taip, lasara. Pasivartyk dar toliau. Metai is metu tas pats apsitriochlinimo stilius ir eiliniai issivartymai po vakarykscio issityciojimo. Atejo laikas kad jau ne tik Zalgiris, bet ir Neptunas spardys tavo bronzine parodija. Su nuostabia Kaledine dovana, komuniagu suka. Bek zviegti toliau.


Baisu.. amoralus asmuo esi, kaip dar tokius tinklapio administracija pernesa.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:51
Sitas zveris darys zalgirio pensininkus ir delios per galva visiems 15+ tasku 15 +atk kam padarys

https://www.youtube.com/watch?v=MvJ5kGOz...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:44
neptunCrossneptunSios rungtynes grazi eurolygos dovana krespsinio sirgaliams. Senieji metai gali baigtis tiesiog pasakiskai.Tu tiesus, lasara. Vakarykste Kaledine Neptuno dovana visai LIETUVAI buvo tiesiog nuostabi ant tiek kad net apsimesdamas neptunfaniu tu neisdrysai pasirodyti bei pasidziaugti Neptuno pergale, loche.As neturiu nieko pries pries rytfanius, nes jie nemaise mano palaikomo Neptuno su sudais eurolygoje. Pats prisimink, kaip dziaugeisi Neptuno pralaimejimais eurolygoje. Geda turetu buti tau, jaunuoli.


Nu taip, taip, lasara. Pasivartyk dar toliau. Metai is metu tas pats apsitriochlinimo stilius ir eiliniai issivartymai po vakarykscio issityciojimo. Atejo laikas kad jau ne tik Zalgiris, bet ir Neptunas spardys tavo bronzine parodija. Su nuostabia Kaledine dovana, komuniagu suka. Bek zviegti toliau.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:38
CrossneptunSios rungtynes grazi eurolygos dovana krespsinio sirgaliams. Senieji metai gali baigtis tiesiog pasakiskai.Tu tiesus, lasara. Vakarykste Kaledine Neptuno dovana visai LIETUVAI buvo tiesiog nuostabi ant tiek kad net apsimesdamas neptunfaniu tu neisdrysai pasirodyti bei pasidziaugti Neptuno pergale, loche.


As neturiu nieko pries pries rytfanius, nes jie nemaise mano palaikomo Neptuno su sudais eurolygoje. Pats prisimink, kaip dziaugeisi Neptuno pralaimejimais eurolygoje. Geda turetu buti tau, jaunuoli.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:31
Nieko is to „Galatasaray“ nera. Uzdengt viena Arroyo ir viskas. Sakau ims lengvai. +15 duodu Zalgiriui
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:28
neptunSios rungtynes grazi eurolygos dovana krespsinio sirgaliams. Senieji metai gali baigtis tiesiog pasakiskai.


Tu tiesus, lasara. Vakarykste Kaledine Neptuno dovana visai LIETUVAI buvo tiesiog nuostabi ant tiek kad net apsimesdamas neptunfaniu tu neisdrysai pasirodyti bei pasidziaugti Neptuno pergale, loche.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:28
Gintarai manau viskas aišku dar nenuskambėjus rungtynėms

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:27
AKA_BossSansu mazaiZalgirio aukstaugiai yra pencininkai kurie visai nepasoka nuo zemes ir leti,pas Galatasarayfiziskai labai stiprus ir be proto atletiskas,tai lips per galvas be problemu pries zalgirio pensininkus,Arroyo tuos vaikus zlagirio irgi lengvai darys i vienus vartus......zalgiriui reikejo butinai isigyti atletiska aukstaugi,nes Javtokas su Songaila leti ir isvis nepasoka nuo zemes..


Tuo kad Gala vyrukai nusiteiks rungtynem net neabejoju.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:26
pradurtasKrapas uostys Galatasaray kabancius!!


Vakar jau jus uostete Neptuno kabancius.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:22
Krapas uostys Galatasaray kabancius!!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:17
Sios rungtynes grazi eurolygos dovana krespsinio sirgaliams. Senieji metai gali baigtis tiesiog pasakiskai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:03
sdf
CrossAKA_BossSansu mazaiZalgirio aukstaugiai yra pencininkai kurie visai nepasoka nuo zemes ir leti,pas Galatasarayfiziskai labai stiprus ir be proto atletiskas,tai lips per galvas be problemu pries zalgirio pensininkus,Arroyo tuos vaikus zlagirio irgi lengvai darys i vienus vartus......zalgiriui reikejo butinai isigyti atletiska aukstaugi,nes Javtokas su Songaila leti ir isvis nepasoka nuo zemes..Sie kliediesiai is tos pacios serijos kaip ir kiti, kuriuos dar visai nesenai rasei?2014-12-21 16:55AKA_Boss (0)be andersono tam zalgiri visi like grybai,be driblingo,leti kaip vezliai....manau prienai pasinaudos andersono nebuvimu ir laimes,nes be andersono,zalgiris mazeikiu lygio komanda Žiūrėti...Skaitykite daugiau: http://www.basketnews.lt/vartotojai/nama...


sakau grynas triochala :D :D :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:01
AKA_BossSansu mazaiZalgirio aukstaugiai yra pencininkai kurie visai nepasoka nuo zemes ir leti,pas Galatasarayfiziskai labai stiprus ir be proto atletiskas,tai lips per galvas be problemu pries zalgirio pensininkus,Arroyo tuos vaikus zlagirio irgi lengvai darys i vienus vartus......zalgiriui reikejo butinai isigyti atletiska aukstaugi,nes Javtokas su Songaila leti ir isvis nepasoka nuo zemes..


Sie kliediesiai is tos pacios serijos kaip ir kiti, kuriuos dar visai nesenai rasei?

2014-12-21 16:55

AKA_Boss (0)

be andersono tam zalgiri visi like grybai,be driblingo,leti kaip vezliai....manau prienai pasinaudos andersono nebuvimu ir laimes,nes be andersono,zalgiris mazeikiu lygio komanda Žiūrėti...

Skaitykite daugiau: http://www.basketnews.lt/vartotojai/nama...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 16:00
sdf
AKA_BossSansu mazaiZalgirio aukstaugiai yra pencininkai kurie visai nepasoka nuo zemes ir leti,pas Galatasarayfiziskai labai stiprus ir be proto atletiskas,tai lips per galvas be problemu pries zalgirio pensininkus,Arroyo tuos vaikus zlagirio irgi lengvai darys i vienus vartus......zalgiriui reikejo butinai isigyti atletiska aukstaugi,nes Javtokas su Songaila leti ir isvis nepasoka nuo zemes..


tau dar neatsibodo triochlintis? zalgiris 3 pagal atkovotus kamuolius galatasaray 10
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 15:57
sdf
Markaszkeista bus žiūrėt tuščią areną :D spėju ten net pėlės krabždesį galėsi girdėt :D


saunu kad ritfaniai kelia zalgiui tv reitingus
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 15:55
keista bus žiūrėt tuščią areną :D spėju ten net pėlės krabždesį galėsi girdėt :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-29 15:49
Ne tikrai ne minusas, o didelis pliusas, nes turku fanai yra vieni rimtesniu, kaip ir serbu ar pacio zalgirio.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas