Šarūnas Vasiliauskas pataikė visus septynis mestus tolimus metimus
Nuotr. plk.pl
Trijų lietuvių atstovaujama ir Dariaus Maskoliūno treniruojama Sopoto „Trefl“ (7-6) ekipa iškovojo sunkią pergalę Lenkijos čempionate. Ji namuose per pratęsimą 119:115 (28:27, 24:21, 26:24, 27:33, 14:10) įveikė Starogrado „Polpharma“ (4-9) komandą.

Lietuviai pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o rezultatyviausias buvo Šarūnas Vasiliauskas. Įžaidėjas per 31 minutę surinko net 28 taškus (0/4 dvitaškiai, 7/7 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Eimantas Bendžius ant parketo praleido 25 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 19 taškų (1/6 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau buvo priverstas anksčiau laiko baigti mačą dėl viršyto pražangų limito.

Tautvydas Lydeka per 34 minutes prie pergalės pridėjo 17 taškų (4/8 dvitaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir kartą pažeidė taisykles.

„Trefl“: Šarūnas Vasiliauskas 28, Eimantas Bendžius ir Michalas Michalakas po 19, Tautvydas Lydeka 17 (11 atk. kam.).

„Polpharma“: Aronas Milesas 29, Mateuszas Jarmakowiczius ir Tony Meieris po 19, Jessie Sappas 17.

Manau
Reikia juos visus i Prienus-ten tai pavarytu ta trijule.
...
bet jo tiesioginis oponentas dar daugaiu imete- 29, tai ir viska pasako apie vasiliausko gynyba ....