Nesėkmę Estijos pirmenybėse patyrė du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji išvykoje 76:80 (17:28, 15:16, 21:8, 23:28) pralaimėjo Talino „Dalkia/Nybit“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Saulius Dumbliauskas per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Kitas Tartu ekipos lietuvis Osvaldas Mačernis per 27 minutes surinko 10 taškų (5/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių(, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Fausto“ klubas, iškovojęs 16 pergalių ir patyręs 9 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje žengia trečioje vietoje.

•

Sunkią pergalę penktadienio (02.02) rungtynėse iškovojo Algirdo Brazio treniruojami Tartu „Rock“ krepšininkai. Jie išvykoje 80:73 (21:20, 18:19, 27:16, 14:18) nugalėjo Rakverės „Tarvas“ komandą.

Nugalėtojams Povilas Bukevičius per 16 aikštėje praleistų minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Rock“ ekipa, iškovojusi 23 pergales ir patyrusi vos 2 nesėkmes, turnyrinėje lentelėje žengia pirmoje vietoje.

•

Triuškinančią pergalę Estijoje iškovojo Velgo „Welg“ ekipa, kuriai atstovauja Tomas Purlys ir Šarūnas Skadas. „Welg“ namie 76:55 (14:18, 18:12, 29:12, 15:13) sutriuškino „Parnu“ krepšininkus.

Nugalėtojams Skadas per 33 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Purlys per 32 minutes surinko 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškio, 2/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Welg“ ekipa, iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 14 pralaimėjimų, pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.