„Clippers“ pasiekti pergalę nebuvo lengva
Nuotr. AFP-Scanpix
Panašu, kad Jutos „Jazz“ (10-21) yra itin parankus varžovas Los Andželo „Clippers“ (21-11) krepšininkams. „Clippers“ namuose varžovus įveikė 12 kartą iš eilės 101:97 (25:18, 23:16, 29:33, 24:20).

Paskutinį kartą Los Andželo ekipą „Jazz“ komanda buvo nugalėjusi 2012 metų spalio 21 dieną.

Doco Riverso auklėtiniams šįkart pergalė nebuvo lengvai pasiekiama. Po dviejų iš eilės Jamalo Crawfordo tritaškių „Clippers“ pavyko nutolti – 28:18.

Čia pat sekė „Jazz“ laimėta atkarpa 10:2, o į rūbines žaidėjai išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant 4 taškais (48:44).

Sėkmingiau startavę po pertraukos svečiai rezultatą išlygino (50:50), o kėlinio pabaigoje net išsiveržė į priekį (77:72).

Ketvirtis pasibaigė Crawfordo dvitaškiu ir Chriso Paulo tritaškiu, tad po 36 minučių krepšinio „Staples Center“ arenoje rezultatas buvo lygus – 77:77.

Intriga mače laikėsi iki pat pabaigos. Per paskutinę minutę abiems ekipoms taškus rinkti sekėsi sunkiai. Trapią persvarą turėję „Clippers“ krepšininkai dėka Blake‘o Griffino ir Crawfordo taiklių baudų metimų ją išsaugojo ir laimėjo 101:97.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 24, Chrisas Paulas 20 (8 rez. perd.), Jamalas Crawfordas ir J.J. Redickas po 17, Mattas Barnesas 13.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 22, Enesas Kanteris 16, Derrickas Favorsas 15, Treyus Burke ir Rudy Gobertas (13 atk. kam.) po 11.

2014-12-30 14:45