Benjaminas Brustas pelnė 20 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Ketvirtąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-10) komandos krepšininkai, kurie antradienį savo aikštėje 95:74 (16:16, 27:15, 32:22, 20:21) nepaliko jokių vilčių „Prienų“ (6-12) klubui.

Aikštės šeimininkai atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada antrąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 18:3 ir po Alexanderio Oriakhi taiklios baudos turėjo įtikinamą – 15 taškų pranašumą (34:19).

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ nesustojo, dominavo aikštėje bei vienu pirmavo net 32 taškų skirtumu (92:60).

Pasvaliečiai taikliau atakavo krepšį tiek iš dvitaškio zonos (65% prieš 42%), tiek iš tritaškio (36% prieš 24%). Taip pat laimėjo kovą dėl kamuolių (48 prieš 35), dvigubai daugiau atliko rezultatyvių perdavimų (22 prieš 11), tačiau žymiai dažniau klydo (20 prieš 13).

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 20, Michaelas Dixonas 14, Alexanderis Oriakhi 13 (11 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 11, Žygimantas Skučas 9, Evaldas Kairys 8 (11 atk. kam.).

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 21, Giedrius Staniulis 14 (12 atk. kam.), Domantas Šeškus 13, Arnas Labuckas 10 (5/15 metimų).

2014-12-31 20:11
Sveikinimai komandai,sėkmės,sveikatos,kovingumo ir daug,daug pergaliu.pergaliu. Ačiū vyrai.
2014-12-31 15:57
Grazu ziureti i Pasvalio zaidima pastaruoju metu. Visi uzsivede visi motyvuoti, legionieriai SUPER;SEKMES 2015