Mike'as Conley pelnė 30 taškų
Nuotr. AFP-Scanpix
San Antonijaus „Spurs“ (19-14) toliau rungtyniauja be Tony Parkerio, o Memfio „Grizzlies“ (23-8) verčiasi be Zacho Randolpho. Šių dviejų nukraujavusių Vakarų konferencijos akistatoje stipresni buvo namie žaidę „Grizzlies“ krepšininkai 95:87 (30:20, 22:18, 22:25, 21:24).

Paskutinioji komandų akistata gruodžio 17 dieną pasibaigė trimis pratęsimais. Šįkart „Grizzlies“ namuose nelaukė panašaus scenarijaus ir greitai pabėgo į priekį (19:9).

Antrajame kėlinyje po Boriso Diaw techninės pražangos šeimininkų persvara pasiekė 15 taškų (42:27).

Itin prastai krepšį atakavę „Spurs“ krepšininkai jėgų spurtui surado. Po keturių iš eilės Timo Duncano taškų ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikimas gerokai aptirpo (77:80).

„Spurs“ nelaimei varžovai spurtavo 9:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Daugiau šiose rungtynėse „Spurs“ grįžti į kovą dėl pergalės neįstengė.

„Grizzlies“: Michaelas Conley 30, Marcas Gasolis 17, Tayshaunas Prince‘as 12, Courtney Lee 8.

„Spurs“: Cory Josephas ir Marco Belinelli po 18, Patrickas Millsas 10, Timas Duncanas 9 (10 atk. kam.).

2014-12-31 11:49