Darius Songaila sužaidė pirmas šio sezono rungtynes. 28 metų 204 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos praėjusią naktį debiutavo Vašingtono „Wizards“ komandoje ir pelnė 2 taškus.

Tai buvo pirmosios Songailos rungtynės Vašingtono ekipoje po to, kai spalio 31 dieną lietuviui buvo atlikta nugaros operacija. Vis dėlto puolėjo iš Lietuvos grįžimas į aikštę jo ekipos neišgelbėjo – namie „Wizards“ 102:118 (29:29, 21:25, 26:32, 26:32) nusileido Los Andželo „Lakers“ komandai.

„Vis dar nesu pasirengęs šimtu procentų, tačiau darau viską, kad galėčiau būti geros formos, – tvirtino Songaila. – Sugrįžimas buvo geras ir jis nekėlė sunkumų. Žaisdamas trumpai lieku šviežias“.

Aikštėje lietuvis pasirodė likus žaisti kiek mažiau nei dviem minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos ir dar nesibaigus ketvirčiui pelnė pirmuosius taškus šį sezoną. Iš viso aikštėje Songaila praleido 11 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Dviejų lygos žvaigždžių dvikovą šįkart laimėjo Kobe Bryantas. Jis pelnė 39 taškus ir padėjo savo komandai švęsti pergalę. Tuo tarpu „Wizards“ lyderis Gilbertas Arenasas surinko 37 taškus, tačiau pataikė tik 9 metimus iš 29, įskaitant 3 tolimus metimus iš 15 bandymų.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 37 taškai (9/29 metimų, 16/17 baudų), DeShawnas Stevensonas 17, Caronas Butleris 15 (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 39 (14/26 metimų), Smushas Parkeris 20, Lamaras Odomas 19 (11 atk. kam.), Vladimiras Radmanovičius ir Andrew Bynumas (13 atk. kam.) po 12.

niu wa pagaliau songailija sugryzo:)laukiam ka parodys!