Rudy Fernandezas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose
Nuotr. AFP - Scanpix
Pergalingai Eurolygos „Top 16“ etapą pradėjo Madrido „Real“ (1-0) su Jonu Mačiuliu. E grupės dvikovoje Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 79:72 (15:12, 19:19, 24:14, 21:27) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-1) krepšininkus.

„Real“ dominavo viso susitikimo metu ir po trijų kėlinių turėjo apčiuopiamą 13 taškų pranašumą – 58:45. Ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo 7:0 ir dar labiau atitrūko – 65:47.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „Real“ persvara vis dar nekėlė abejonių – 77:63, tačiau tuomet „Crvena Zvezda“ pakilo į lemiamą šturmą ir laimėję atkarpą 9:0 priartėjo – 72:77.

Vis tik išlyginti rezultato šeimininkai nebespėjo, todėl jiems teko susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu „Top16“ etape.

Mačiulis ant parketo praleido 17 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė. Lietuvio pasirodymas įvertintas 0 naudingumo balų.

„Real“: Rudy Fernandezas 15, Felipe Reyesas 13, Sergio Rodriguezas 12 (7 rez. perd.), Andresas Nočioni 9.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius ir Maikas Zirbesas po 13, Nikola Kaliničius 10 (7 rez. perd.), Bobanas Marjanovičius 9 (7 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

2015-01-03 00:02
Novgorod pervažiavo Armani Milane :D
2015-01-02 23:48
Koks dar nepalanku Zalgiriui? Jei gerai stebejote paskutiniu dvieju menesiu Zalgirio zaidima, tai nepalanku ir neparanku jiems buvo viskas. O labiausiai patys sau. Sio etapo rezultatai dar karta yrodo kad Zalgiris ilipo i geru komandu perpildyta valti.
2015-01-02 23:07
tomas
Teisejai kai visada realaus ištempė,susvilpe realo naudai 3kart iš eiles,kai ėjo taškas i tašką rungtynes.tai real smeige 3 tritaškius ir viskas:-) :-) :-)
2015-01-02 23:05
aba
Kiek netiketai nepalanku zalgiriui nieks negalejo patiket albos pergale o tau ir barca pazeidziama
2015-01-02 22:57