Stambulo ekipa pergalingai startavo „Top16“ etape
Nuotr. AFP - Scanpix
Thomasas Heurtelis grįžo į Vitoriją, tiesa jau vilkėdamas Stambulo „Anadolu Efes“ (1-0) marškinėlius, o naujoji jo komanda 72:67 (16:24, 19:17, 20:17, 17:9) pranoko „Laboral Kutxa“ (0-1) klubą.

Ispanijos klubas didžiąją rungtynių dalį pirmavo ir turėjo iniciatyvą savo rankose. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei minutei „Laboral Kutxa“ pranašumas siekė 9 taškus (58:49), tačiau per likusią kėlinio dalį svečiai pelnė 6 taškus ir neleido varžovams atitrūkti – 55:58.

Lemiame ketvirtyje toliau tęsėsi atkakli kova. Šeimininkai buvo šoktelėję į priekį (66:61), tačiau tuomet Vitorijos ekipos puolimas sustojo, o „Anadolu Efes“ smeigė du tolimus metimus ir įsiveržė į priekį – 69:67.

Per paskutines 3 minutes vos tašką sukrapštę ir lemiamą atkarpą 1:11 pralaimėję baskai buvo priversti palikti namų aikštelę nuleistomis galvomis.

„Anadolu Efes“ gretose Eurolygoje debiutavo būtent iš Vitorijos komandos į Turkiją neseniai persikėlęs Heurtelis. Prancūzas per 15 minučių taškų nepelnė, atkovojo atšokusį kamuolį, kartą prasižengė ir du kartus suklydo.

„Anadolu Efes“: Stratos Perperoglou 15, Stephane‘as Lasme 13, Cedi Osmanas ir Dario Šaričius (8 atk. kam.) po 9.

„Laboral Kutxa“: Mirza Begičius 16 (7 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 12, Davis Bertanis ir Fabienas Causeuras po 9.

Rungtynių epizodai:

2015-01-03 08:48
Puikus krepšinio vakaras, puiki jo pabaiga.

P.S. Įdomu tai, kad, nė karto nepirmavę, Efes pirmą kartą į ptiekį įsiveržė likus vos 2 minutėm iki mačo pabaigos.