Kevinas Love'as pelnė 27 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Be LeBrono Jameso, bet su grįžusiu Kevinu Love‘u Klivlando „Cavaliers“ (19-14) išvykoje nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Davido Blatto auklėtiniai 91:87 (16:25, 24:21, 32:18, 19:23) išvykoje palaužė Šarlotės „Hornets“ (10-24) ekipą, kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynių eigą tinkama linkme svečiai pakreipti sugebėjo po didžiosios pertraukos. Iki tol atsilikinėję „Cavaliers“ žaidėjai per mažiau nei 3 kėlinio minutes išsiveržė į priekį – 51:50.

Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Cavaliers“ jau turėjo 8 taškų persvarą (72:64). Po Kevino Love‘o metimo iš po krepšio svečiai pirmąkart įgijo dviženklį pranašumą (82:71).

„Hornets“ kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti 1 minutę ir 20 sekundžių deficitą sumažino iki 3 (83:86).

Per paskutinę minutę Kyrie Irvingas pataikė 3 baudų metimus, o Love‘as pridėjo dvitaškį ir „Cavaliers“ išsivežė pergalę iš Šarlotės.

„Kiekvieną kartą, kai pamatau, kad kažkuris iš mūsų žaidėjų yra suklupęs ar jaučia skausmą pradedu stipriai nerimauti“, – po mačo kalbėjo Blattas. Šiose rungtynėse Kevinas Love‘as buvo susiėmęs už kelio, tačiau puolėjo trauma nepasirodė rimta.

„Hornets“: Geraldas Hendersonas 14, Michaelas Kidd-Gilchristas 12, Gary Nealas 11, Kemba Walkeris ir Marvinas Williamsas po 10.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 27, Kyrie Irvingas 23, Dionas Waitersas 17, Tristanas Thompsonas 14 (14 atk. kam.).