Kobe Bryantas turėjo šansą išplėšti pratęsimą
Nuotr. AFP-Scanpix
Los Andželo „Lakers“ (10-23) namuose iki pat paskutiniųjų sekundžių kovojo dėl pergalės su Memfio „Grizzlies“ (24-8). Be Zacho Randolpho žaidžiantys svečiai laimėjo 109:106 (22:25, 25:27, 33:25, 29:29).

Ilgą laiką besivejančių vadmenyje buvę „Grizzlies“ krepšininkai rezultatą persvėrė trečiojo kėlinio pabaigoje – 76:75.

Ketvirtajame kėlinyje jau pirmaudami svečiai turėjo iniciatyvą ir likus žaisti 44 sekundes po Tayshauno Princo dvitaškio pirmavo 4 taškais (106:102).

Į taiklią varžovų ataką tritaškiu metimu atsakė Kobe Bryantas (105:106), o Michaelas Conley pataikė 1 iš baudų metimų (107:105).

Puikų šansą išlyginti rezultatą turėjo „Lakers“ puolėjas Edas Davisas, bet krepšininkas įstengė pataikyti tik 1 iš 2 baudų metimų, o „Grizzlies“ gynėjas Courtney Lee pataikė abu (109:106).

Likus 0,6 sekundės kamuolys iš užribio buvo įmestas Bryantui, o pastarasis spėjo išmesti tritaškį, tačiau sudėtingas metimas tikslo nepasiekė.

„Lakers“: Jeremy Linas ir Edas Davisas po 20, Kobe Bryantas 15, Carlosas Boozeris ir Nickas Youngas po 14.

„Grizzlies“: Michaelas Conley 19, Marcas Gasolis 18 (10 atk. kam.), Beno Udrihas 16, Courtney Lee 14, Tayshaunas Prince‘as 12.