Puikiai žaidusi Santa Okockytė surinko 31 naudingumo balą
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduvos“ (11-4) krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo vienuoliktąją pergalę. Šalies vicečempionės namuose 104:65 (21:18, 22:19, 33:17, 28:11) be didesnio vargo įveikė „Jaunųjų talentų“ (4-11) komandą.

Pirmame kėlinyje sužaidus penkias minutes „Jaunųjų talentų“ krepšininkės pirmavo dviejų taškų persvara – 9:11, tačiau besibaigiant ketvirčiui marijampolietėms pavyko persverti rezultatą.

Sužaidus 20 min. ekipas dar skyrė tik 6 taškai (43:37), tačiau po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti „Sūduvos“ krepšininkių pranašumas. Greitai Marijampolės ekipos persvara išaugo iki 17 taškų, ir paskutinis mačo kėlinys tapo paprasčiausiu formalumu.

Naudingiausiai „Sūduvos“ gretose rungtyniavo trigubą dublį surinkusi Santa Okockytė. Atakų organizatorė per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/12 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 31 naudingumo balą. Kitas rungtynes „Sūduvos“ ekipa žais antradienį, kuomet 18 val. namuose priims Vilniaus „Kibirkšties“ komandą.

„Sūduva“: Santa Okockytė (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Rita Milieškienė ir Laima Rickevičiūtė po 17, Iveta Šalkauskė 15, Sabine Dukate 12.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė (10 atk. kam.) 21, Laurita Jurčiūtė 14, Gabija Meškonytė ir Evelina Mauraitė po 7.