Laura Svarytė (dešinėje) surinko 28 efektyvumo balus
Nuotr. L.Šilkaičio
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Kauno komandų derbyje pergalę namuose po atkaklios kovos šventė „Aistės-LSU-Paradis“ (9/6), kuri rezultatu 76:72 (14:17, 14:29, 26:10, 22:16) įveikė „Hoptrans-Sirenas“ (5/10).

Nors po dviejų kėlinių „Sirenos“ pirmavo net 18 taškų (46:28), po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas sugebėjo perimti „Aistės“.  Jolantos Marmienės ir Lauros Svarytės vedamos aikštės šeimininkės trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:10 ir iš „Sirenų“ pranašumo paliko vos 2 taškus (56:54).

Komandos koja kojon žengė iki paskutinių mačo akimirkų. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Aistės“ pirmavo (72:68), tačiau iš toli pataikiusi Ele-Riin Tammik sugrąžino intrigą. Visgi šeimininkų pergalę įtvirtino lemiamus baudos metimus realizavusi Greta Tamašauskaitė.

„Aistės-LSU-Paradis“: Monika Petrauskaitė 21, Neringa Skadaitė (6 kld.) 16, Greta Tamašauskaitė 13, Laura Svarytė (9 atk. kam., 28 naud. bal.) ir Jolanta Marmienė (8 atk. kam.) po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, Gintarė Jasiunskaitė 15, Akvilė Baronėnaitė 14, Rasa Knyzaitė (6 rez. perd.) 10, Kornelija Balčiūnaitė (9 atk. kam., 15 naud. bal) 7.