Sandra Linkevičienė pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius
Nuotr. A.Didžgalvis
Pergalingą žygį Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos“ (15-0) klubas, kuris savoje arenoje 86:56 (26:12, 26:9, 16:16, 18:19) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnos“ (7-8) ekipai.

Alfredo Vainausko auklėtinės po šventinės pertraukos atrodė šviežesnės, greitesnės ir taiklesnės už varžoves, todėl jau pirmajame kėlinyje atitrūko 26:12.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ toliau demonstravo uraganinį puolimą bei didino savo pranašumą ataka po atakos. Dar 26 įmesti taškai leido įpusėjus susitikimui pirmauti 52:21.

Antroji rungtynių dalis jau nieko nepakeitė. Komandos lygiai sužaidė trečiąjį kėlinį, o ketvirtąjį ketvirtį nežymiai laimėjo „Fortūna“ – 19:18. Finalinė sirena paskelbė užtikrintą „Utenos“ pergalę 86:56.

„Utenai“ negalėjo padėti Greta Šniokaitė, kuri gydosi nesunkią traumą.

„Utena“: Eglė Šulčiūtė 21, Sandra Linkevičienė 18 (6 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 13 (4/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Eglė Šikšniūtė 12 (7 atk. kam.).

„Fortūna“: Monika Grigalauskytė 21 (9 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 10, Agnė Černeckytė 8, Marina Solopova 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

2015-01-05 10:34
Viskas cia dzn.... Europa pasibaige, va kur beda!
Įvertinkite komentarą:
2015-01-04 14:13
as
Na gali ir ta pati Fortuna viena kita karta laimet ar Suduva, bet serijoj sitos komandos niekas nepaims. Ne tik geros zaidejos, bet ir treneris, puikiai isnaudojantis visas krepsininkes.
+1
2015-01-04 14:05
dblD
Yra komandoj ir taip kam zaisti be siu dvieju zaideju. Lietuvos lygi, siais metais Utenos niekas nepaims. :)
+1
2015-01-04 13:12
nesupratai
Alminaitei kamuoliuka, gali bet kas papasuot, o tada arba taskai, arba bauda.
+1
2015-01-04 12:55
supratau
Tereikia isjungti is zaidimo Sulciute ir Linkeviciene......ir utenos pergaliu kelias pasibaigtu...